The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا آنتی بیوتیک باعث قلیایی شدن واژن و تاثیر بر جنسیت جنین دارد؟

سوال مخاطب:

آیا مصرف آنتی بیوتیک در دوره اجرای رژیم خاص برای تعیین جنسیت جنین( دختر بودن) باعث قلیایی شدن محیط واژن می شود و نتیجه را تغییر می دهد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

مصرف آنتی بیوتیک در تغییر P.H واژن و اسیدی یا قلیایی شدن آن نقشی ندارد، نکته دیگر این که قلیایی شدن محیط واژن باعث دختر یا پسر شدن بطور قطعی و صد در صد نخواهد شد.چنانچه در دوران بارداری به تب مزمن مبتلا شوید، ممکن است پزشک مصرف یک دوره آنتی بیوتیک برای شما تجویز نماید.با این وجود مصرف آنتی بیوتیک هایی همچون تتراسایکلین و استرپتومایسین در بارداری ممنوع است.

در حالی که تعداد زیادی از انواع آنتی بیوتیک ها ایمن هستند، اما دانشمندان رابطه تنگاتنگی میان مصرف آنتی بیوتیک ها در روزهای نخست بارداری و افزایش قابل ملاحظه احتمال سقط جنین یافته اند.کارشناسان مدرسه پزشکی دانشگاه تورنتو اعلام کردند، با توجه به این که عفونت ها در دوران بارداری بروز می کنند، نتیجه تحقیقات جدید، نگران کننده است.آنها پس از مطالعه بر روی بیش از 9 هزار مادر باردار دریافتند، مصرف برخی از انواع آنتی بیوتیک ها احتمال سقط جنین در آنها را دو برابر کرده است.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر: 

 

منبع: نی نی +