The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

اگر جنسیت فرزند برایتان مهم است بخوانید

مادری باردار، وقتی متوجه می‌شود که جنسیت فرزندش مطابق آرزوهایش نیست احساس اندوه،  احساس نسبتاً معمولی است.  

بین هفته 16 و 20 که سونوگرافی انجام می‌دهید، احتمالاً از جنسیت فرزندتان آگاه می‌شوید (به فرض این که فرزندتان همکاری کند و نمایی خوب به تکنسین نشان دهد). برخی از بانوان وقتی متوجه می‌شوند که جنسیت فرزندشان مطابق انتظارشان نیست، فقط چند لحظه‌ای احساس ناراحتی و نارضایتی می‌کنند، ولی برای برخی دیگر این خبر بسیار عمیق‌تر و با ناامیدی بیشتری احساس می شود. ناامیدی طولانی‌تر حتی می‌تواند به افسردگی و مشکلات پیوند با فرزند منجر شود.

چرا چنین احساسی دارم؟ دلایل بسیاری وجود دارد که بانوان درباره جنسیت فرزندشان احساس ناامیدی کنند. احتمالاً برخی درباره نوع رابطه‌ای که با دخترشان می‌توانستند داشته باشند، رویاهای فراوانی دیده بودند یا شاید از قبل فرزند دختر یا پسر دیگری داشته و می‌خواستند دومی، جنسیت مخالف باشد. گاهی نیز ممکن است برخی از بانوان با فشارهای خانوادگی یا فرهنگی برای یک جنس خاص روبرو باشند.

چرا جنسیت فرزند برای برخی از زوجین اهمیت دارد؟

برای بعضی از بانوان این مسئله مرتبط می‌شود، با رابطه آنان با والدین‌شان. برای مثال، تجربه یک رابطه دشوار با مادر، فرد را برای داشتن فرزند پسر به جای یک دختر ترقیب می‌کند، زیرا تصور می‌کند که رابطه او با دخترش مثل مادرش خواهد بود. ازطرفی داشتن رابطه بسیار نزدیک با مادر، فرد را به سمتی سوق می‌دهد که آن رابطه را بازآفرینی کند. دکتر "روت آنسر" روانشناس کلینیکی تشریح می‌کند: خواستن چیزی، کاملاً طبیعی است. اما، اغلب ما نیازهای ناخودآگاهی داریم و وقتی ترجیح خود را برای یک جنس نسبت به دیگری بیان می‌کنیم، دلایل بسیار عمیق‌تری وجود دارد. اگر متوجه این موضوع باشید، می‌توانید از ناامیدی نسبت جنسیت بچه درون‌تان پیشگیری کنید.

بازی شرمندگی برخی از مادران وقتی متوجه می‌شوند که جنسیت فرزندشان مخالف تمامی امیدهایشان است، سراسر احساس ناامیدی می‌شوند و سپس احساس گناهکار بودن دارند و شرمنده می‌شوند. جامعه از ما انتظار دارد که صرف نظر از جنس بچه، عاشق فرزند خود باشیم، اما پذیرش ناامیدی، گامی کلیدی در کنارآمدن با این احساسات است. دکتر "استفان کونتزل" متخصص روانشناسی مسائل بارداری و زایمان در نیویورک می‌گوید: اولین گام برای حرکت به جلو، صرفاً شناسایی ناامیدی و صادق بودن با خویشتن است. روش دیگر برای کنارآمدن با ناامیدی گفتگو درباره آن با همسر یا دوستان نزدیک است. تنها بیان احساسات‌تان می‌تواند روشی سالم برای پردازش آن باشد.

توصیه متخصصان

اخم‌ها را باز کن در یک مصاحبه در com، دکتر "لون بریزدین" متخصص عصب شناسی در دانشگاه کالیفرنیا روندی به نام " چارچوب سازی فعال دوباره " را پیشنهاد می‌کند که در آن مادر باردار درباره مزایای داشتن فرزندی از جنس مخالفی گفتگو می‌کند که تصور می‌کرد، خواهد داشت. این روند بر مزایای جنسی تمرکز می‌کند که در انتظارش هستید.

این متخصص توصیه می‌کند: اگر برای داشتن دختر یا پسر بچه‌ای مشتاق هستید، پیش از زایمان از جنسیت فرزندتان آگاهی کسب کنید. در اینصورت اگر آنچه امیدوار بودید، اتفاق نیفتاد، زمان مناسبی برای کنار آمد با آن در اختیار دارید.

بسیاری از والدین، وقتی برای اولین بار فرزندشان را می بینند و متوجه می‌شوند که بچه سالم است، آن احساس ناخوشایند پایان می‌یابد. اما برای همه این طور نیست. برای برخی از والدین، آن احساسات ادامه می‌یابد و ممکن است کمی خشم همراه شود. شاید از کسی شنیده باشید؛ "وقتی من به دنیا آمدم، پدرم واقعاً پسر می‌خواست" یا "مادرم دختر می‌خواست". بچه‌ها این گفته‌ها را در ذهن حفظ می‌کنند.

 اکثر والدین این تعهد را دارند که بدون در نظر گرفتن جنسیت فرزند، به فرزندانشان عشق بورزند و آنان را پرورش دهند. مهم‌ترین مسئله پی بردن به چرایی چنین تمایلی است. دلایل چنین تمایلی و نیازهای خود را شناسایی کنید.

اما این جدی است... خوشبختانه، هورمون‌هایی که پس از زایمان در بدن یک مادر جریان می‌یابد، باعث برقراری پیوند با فرزندش می شود. خانم "مری آن آلوز" نرس ماما، می‌گوید: ناامیدی پایدار حاصل از جنسیت بچه به ندرت مشاهده می‌شود. امکان دارد یک خانم قبل از تشخیص جنسیت فرزندش به امید به جنسیت دیگری داشته باشد، ولی وقتی نوزاد از راه می‌رسد، آن تمایل اغلب با تولد بچه کاملاً به فراموشی سپرده می‌شود. اما، اگر ادامه یابد و به طور مناسب به آن پرداخته نشود، می‌تواند به افسردگی پس از زایمان منجر گردد. اگر نمی‌توانید با آن کنار بیایید و واقعاً شما را ناراحت می‌کند، از متخصص کمک بگیرید.

 اگر ذهنتان به گونه‌ای تثبیت شده است که فقط می‌توانید فرزند دختر داشته یا فقط می‌توانید فرزند پسر داشته باشید، پیشنهاد می‌شود که جلسه مشاوه‌ای را برگزار کنید و بفهمید که ترس و نیازهای‌ شما چیست. بارداری و زایمان از نظر هورمونی، احساسی و نیز فیزیکی می‌تواند دوران مشکلی برای مادر باشد، بنابراین دریافت کمک از متخصص برای راهنمایی و یاری به شما خجالت ندارد. گاهی انتظار داریم که این بچه برخی از نیازهای ما را برآورده می‌کند، حتی اگر موقتی بوده و برای طولانی مدت نباشد. اگر بتوانیم از آنچه فکر خواستن آن را می‌کنیم، به عنوان روشی برای درک عمیق‌تر و بیشتر خود استفاده کنیم، این کار هدفی عالی را عملی می‌سازد.

او می‌گوید: سرانجام، مهمترین مسئله برای درک این است که نمی‌توانیم جنسیت بچه را کنترل کنیم و اگر این موضوع با روش ارتباط شما با فرزندتان مداخله می‌کند، یا اگر باعث اضطرابی غیرمعمول می‌شود، باید به آن بپردازید. از این روند می‌توانیم به عنوان روشی برای درک بیشتر خود  استفاده کنیم و این کار بسیار مفید است.

 

فواید و مضرات آگاهی از جنسیت فرزند در دوران بارداری

آیا باید از جنس فرزندتان آگاه شوید؟ در هر دو مبحث فوایدی وجود دارد.

آری

  • اگر به یک جنسیت خاص احساسی قوی دارید، آگاهی از آن شانسی بیشتری برای آماده‌سازی در اختیارتان قرار می‌دهد.
  • فرزندتان "واقعی‌تر" احساس می‌شود و پیوند گسترده تری خواهید داشت.
  • فقط باید درباره نامی مناسب جنسیت فرزندتان تصمیم بگیرید.
  • اتاق خواب بچه را می‌توانید مخصوص آن جنس دکور کنید.
  • دوستان و خانواده شما می‌توانند هدایا و لباس‌ها یا اشیائی مناسب جنس فرزندتان برای مطابقت با اتاق خواب او تهیه کنند.
  • اگر فرزندان دیگری دارید، آگاهی از این که صاحب برادر یا خواهر کوچک‌تری می‌شوند، به احساس ارتباط و درگیر بودن بیشتر آنان کمک می‌کند.

خیر

  • هیجان آگاهی از جنس بچه هنگام تولد، تجربه زایمان شما هیجان انگیزتر می‌شود.
  • وقتی فرزندتان را برای اولین بار می‌بینید، کمتر به پسر یا دختر بودن او اهمیت می‌دهید و فقط خوشحال هستید که نوزاد سالم است.
  • طی زایمان انگیزه بیشتری برای ادامه مسیر دارید.
  • از تهیه هدایای بسیار زیاد مخصوص یک جنس پیشگیری می‌شود.

 

مطالعه بیشتر:

1- تعیین جنسیت فرزند با روش PGD (کاشت تشخیصی ژنتیکی)

2- راه های مدرن و سنتی تشخیص جنسیت فرزند

3- نقش تغذیه و زمان برقراری رابطه جنسی در تعیین جنسیت فرزند

4- 9 روش سنتی برای تشخیص جنسیت جنین

5- تشخیص جنسیت جنین با 4 روش خانگی

6- تعیین جنسیت با فشار خون مادر در قبل از بارداری