The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

نقش تغذیه و زمان برقراری رابطه جنسی در تعیین جنسیت فرزند

اگر برای بچه دار شدن تلاش می کنید؟ اگر علاقمند به داشتن فرزند دختر هستید یا دوست دارید پسردار شوید و به دنبال راهی برای تعيين جنسيت فرزندتان هستید این راهنمایی ها شانس شما را برای داشتن بارداری سالم افزایش می دهد و همچنين براي تعيين جنسيت فرزندتان به كمك تان مي آید.

چه روش های برای تعیین جنسیت فرزند وجود دارد؟

روش‌ های متعددی برای بهبود شانس لقاح جنین با جنسیت دلخواه وجود دارد که عبارتند از: مداخلاتی مثل بارورسازی مصنوعی یا بارورسازی داخل رحمی "IVF) in-vitro fertilisation) " همچنین تعیین جنسیت نوزاد با استفاده از روش‌ های طبیعی مثل رژیم غذایی و زمان آمیزش جنسی نیز شانس شما را افزایش می‌دهند.

 

تاثیر زمان برقراری رابطه جنسی در تعیین جنسیت

گرچه محققین این طور نتیجه گیری کرده اند که تغذیه یکی از مهم ترین عوامل تعیین جنسیت است، ولی زمان برقراری رابطه جنسی نیز در این امر نقش مهمی دارد. در این تحقیق به زوج های شرکت کننده پیشنهاد شده بود که برای داشتن نوزاد دختر سه تا چهار روز قبل از تخمک گذاری نزدیکی کنند (زیرا اسپرم ماده زمان بیشتری را برای رسیدن به تخمک نیاز دارد تا اسپرم نر) و برای نوزاد پسر، در زمان تخمک گذاری نزدیکی کنند.

اگر علاقمند به داشتن فرزند دختر هستید، بهتر است در فصل بهار اقدام به لقاح جنین کنید. در حقیقت فروردین ماه بهترین زمان برای دختر دار شدن است. بر اساس همین تئوری فصل پاییز زمان مناسبی برای پسر دار شدن است. شاید این روشی برای طبیعت است که پسران را از بلایای زمستانی در امان نگه دارد، زیرا بر اساس آمار نوزادان پسر در برابر عفونت ها آسیب پذیرتر از دختران هستند.

 

تاثیر حالت آمیزش جنسی و نقطه اوج لذت جنسی بر تعیین جنسیت

در میان روش‌های دیگر، روش شِتِلز، ادعا می‌کند، بانوانی که خواستار دخترند، باید از رسیدن به اوج لذت جنسی پرهیز کنند، زیرا این کار محیط واژن را قلیایی (alkaline) می‌کند و اسپرم حامل X محیطی اسیدی را ترجیح می‌دهد. و بانوانی که خواستار دختر هستند باید همچنین از دخول ژرف دوری جویند.

اما دکتر میشله ریجیک متخصص رویان می‌گوید:" این موضوع حقیقت ندارد. اسیدی بودن واژن و حالت آمیزش جنسی در تعیین جنسیت جنین نقشی بازی نمی‌ کند."

 

نقش تغذیه در تعیین جنسیت

دکتر ساشا ادل‌استین متخصص باروری می‌گوید:" احتمال دارد انتخاب‌های غذایی مادر بر جنس نوزاد تاثیر گذارد. پژوهش‌های پیشین نشان داده است، بانوانی که سه مرتبه یا بیشتر دختر دار شده‌اند، رژیمی سرشار از کلسیم و منیزیم داشته‌اند، در حالی‌که مادرانی که از رژیمی سرشار از سدیم برخوردار بوده‌اند، گرایش غالب آنها به فرزند پسر است. "

نتیجه تحقیقاتی که در دانشگاه های هلند انجام شده، نشان می دهد اگر پیش از بارداری مصرف مواد غذایی سرشار از مواد معدنی کلسیم و منگنز را آغاز کنید، شانس به دنیا آوردن نوزاد دختر افزایش می یابد. در این تحقیق 80 درصد از خانم هایی که از این رژیم غذایی برای 9 هفته قبل از تشکیل لقاح پیروی کرده اند، صاحب فرزند دختر شدند. براساس این تئوری، تجمع بعضی از مواد معدنی در خون خانم ها، تخمک را برای پذیرش اسپرم نر (کروموزم Y) یا اسپرم ماده (کروموزم X) آماده تر می کند.

برای داشتن نوزاد دختر مواد غذایی زیر را بخوريد:

پنیر، شیر، ماست، سبزیجات، سالاد، ماهی ساردین، هندوانه، خربزه، طالبی، کلم بروکلی، جوانه ها و فرنی

برای داشتن نوزاد پسر مواد غذایی زیر را بخوريد:

موز، سیب زمینی، استیک، گوشت بره، همبرگر و گوشت بوقلمون 

تجربه یک مادر: تنها چیزی که از خدا می خواستم داشتن یک دختر بود و دختردار شدممن عاشق پسرم هستم اما زمانی که من و همسرم تصمیم گرفتیم تا صاحب فرزند دوم شویم، احساس کردم دوست دارم دختر داشته باشم. تحقیقات را شروع کردم و متوجه شدم اگر پنج روز قبل از تخمک گذاری با همسرم نزدیکی کنم به احتمال زیاد صاحب دختر خواهم شد. به چرخه عادت ماهانه و تغییر ترشحات دهانه رحمی ام در ماه دقت کردم و زمان دقیق تخمک گذاری را پیدا کردم. پنج روز قبل از تخمک گذاری، من و همسرم تصمیم مان را عملی کردیم و بعد از آن تا زمان تخمک گذاری از نزدیکی خودداری کردیم. بعد از دو ماه تلاش بالاخره باردار شدم و زمانی که اولتراساند نشان داد که دختر دار شده ام در پوست خود نمی گنجیدم.

 

مطالعه بیشتر : 

1- رابطه مستقیم زمان نزدیکی با تعیین جنسیت فرزندتان

2- عوامل موثر بر تعیین جنسیت فرزند

3- نقش تغذیه و زمان برقراری رابطه جنسی در تعیین جنسیت فرزند

4- 9 روش سنتی برای تشخیص جنسیت جنین

 

منبع: foxnews