The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا دردهای شبیه عادت ماهیانه بعد از عمل IUI طبیعی است؟

سوال مخاطب:

آیا دل درد های شبیه عادت ماهیانه بعد از عمل IUI طبیعی است یا مشکلی وجود دارد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

IUI نه در موقع انجام و نه تا موقع حاملگی دردی ندارد ولی داروهایی که برای تحریک تخمک گذاری مصرف می شود باعث بزرگ و زیاد شدن فولیکول ها و گاهی کیست تخمدان می شود که موجب درد می گردد اگر بعد از حاملگی باشد امکان حاملگی خارج از رحم را باید مدنظر داشت چون به دنبال IUI ، حامگی خارج از رحم شایع تر است.یکی از روش های لقاح مصنوعی آی یو آی IUI (intrauterine insemination) است. این عمل موجب افزایش احتمال تماس تخمک با اسپرم در محیط رحم شده و احتمال بارداری را افزایش می دهد.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +