The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

غلظت خون بالا برای بارداری خطرناک است؟

سوال مخاطب:

آیا بالا بودن غلظت خون برای بارداری خطرناک است؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

منظور از بالا بودن غلظت خون روشن نیست زیرا گاهی به بالا بودن هموگلوبین اطلاق می شود که به دلیل آلودگی هوا تقریبا تمام افرادی که در تهران یا شهرستان های با آلودگی هوا زندگی می کنند این مسئله شایع است و خطری برای بارداری ایجاد نمی کند ولی گاهی به بالا بودن قدرت انعقاد خون اطلاق می شود که قطعا روی حاملگی اثر منفی دارد به طوری که درصد بالایی از این حامله ها سقط می کنند یا جنین تشکیل نمی شود و یا در یک مرحله ای قلب آن ها متوقف می شود زیرا خون کافی به دلیل انعقاد بالا به جنین منتقل نمی شود و اگر حاملگی ادامه یابد با بالا رفتن فشارخون و عدم رشد کافی در ماه های بالاتر در داخل رحم تلف می شوند این بیماران باید از ابتدای حاملگی داروهای مناسب برای پایین آوردن انعقاد خون دریافت کنند.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

 

منبع: نی نی +