The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

بهترین زمان انجام سونوگرافی تعیین جنسیت؟

سوال مخاطب:

از چه زمانی می توان جنسیت جنین را از طریق سونوگرافی تشخیص داد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

امروزه از هفته دوازدهم نیز بعضی از متخصصین که دارای تجربه کافی هستند و دستگاه های پیشرفته نیز دارند جنسیت جنین را اعلام می کنند ولی امکان اشتباه تا بیست درصد است ولی زمان بهتر و مطمئن تر از هفته بیستم حاملگی است که آن هم نیاز به تجربه کافی دارد ولی از هفته بیست و هشتم تقریبا امکان خطا خیلی کمتر خواهد بود. متاسفانه برخی از همکاران با اطمینان در این مورد نظر می دهند و بیمار حتی برای اسم و سیسمونی نیز اقدام می کند ولی بعد از زایمان متوجه می شوند که اشتباه بود.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +