The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا مصرف قرص لتروزول بر دوقلوزایی تاثیر می گذارد؟

سوال مخاطب:

آیا مصرف قرص لتروزول بر دوقلوزایی تاثیر می گذارد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

کلیه داروهایی که برای تحریک تخمک گذاری در نازایی داده می شود به خصوص آن ها که تخمک گذاری دارند و یا این که مقدار مصرف دارو بیش از نیاز باشد بنابراین نه تنها لتروزول بلکه کلومید بیشتر و آمپول های HMG-HCG نیز همگی باعث چند قلویی می شوند. به همین دلیل ما برای این که با این مشکل مواجه نشویم ابتدا از یک قرص بعد هر ماه یک عدد به آن ها اضافه می کنیم البته چنانچه حاملگی ایجاد نشود برای مدت چند ماه گاهی تا شش ماه از این داروها مصرف می شود.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +