The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا دل درد و اسهال در هفته های اول بارداری طبیعی است؟

سوال مخاطب:

آیا دل درد و اسهال در هفته های اول بارداری طبیعی است؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

دل درد در نواحی رحم و اطراف آن اگر شدید نباشد طبیعی است به خصوص در بارداری اول یا دوم به بعد در افرای که سزارین شدند. به شرط این که لکه بینی یا خونریزی وجود نداشته باشد اما اسهال اصلا طبیعی نیست برعکس آن یبوست شایع است که بر اثر هورمون پروژسترون مترشحه از جفت حرکات روده کند می شود و عبور غذا را کند می کند. ضمنا اگر دل درد خارج از منطقه رحمی باشد حتما باید به پزشک مراجعه نمایید تا علت آن روشن شود چون خطر حاملگی خارج از رحم، ترکیدن کیست تخمدان، آپاندیسیت... مطرح است.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +