The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا تزریق بوتاکس در دوران بارداری خطر دارد؟

سوال مخاطب:

آیا تزریق بوتاکس در دوران بارداری بی خطر است؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

بوتاکس از یک نوع میکروب سمی به نام بوتولیسم گرفته می شود این ماده در حالت عادی با مسمومیت غذایی باعث مرگ بیمار می شود چوب سیستم عصبی را فلج می کند اما بوتاکس فرم تغییر یافته است که خطر مرگ و میر برای مادر و جنین ندارد فقط در محلی که تزریق می شود عصب آن منطقه فلج شده و حالت چروک بر اثر شل شدن عضلات از بین می رود بنابراین در حاملگی تاثیر سویی گزارش نشده است ولی همان طور که بارها گفته شد چه اصراری است که حتما در حاملگی بوتاکس تزریق کنید چون خیلی از عوارض داروها و درمان هایی که امروزه انجام می شود هنوز مشخص نیست بنابراین در جریان حاملگی از انجام هر نوع عمل تفننی و غیرضروری اجتناب کنید.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +