The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

ترشحات زرد و سبز رنگ بدون بو در بارداری، درمان چیست؟

سوال مخاطب:

هفته پنجم بارداری هستم و ترشحات زرد رنگ مایل به سبز دارم اما بدون بو، سوزش و خارش است. آیا مصرف سفالکسین 500 برای درمان به جنین آسیب نمی رساند؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

در این موارد بهتر است به جای آنتی بیوتیک خوراکی از انواع موضعی آن استفاده کنید که برای شما پماد واژینال کلیندامایسین بهترین درمان است ولی اگر ترشحات پنیرکی سفید رنگ که مشخص کننده برفک یا قارچ مونیلیازیس واژینال است و در اوایل حاملگی امری شایع می باشد از پماد واژینال کلوتریمازول می توان استفاده کرد.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +