The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

چه درمان هایی برای عفونت قارچی واژن (برفک) وجود دارد؟

سوال مخاطب:

چه درمان هایی برای عفونت قارچی واژن وجود دارد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

قارچ مونیلیا یا برفک در واژن وجود دارد ولی در حالت عادی بیماری زایی، مشکل و ترشح هم نخواهد داشت در چند مورد مثل دیابت، حاملگی، مصرف قرص های استروژن دار قوی یا مصرف آنتی بیوتیک های قوی برای مدت بیش از یک هفته، مصرف داروهای ضد سرطان شروع به بیماری زایی نظیر ترشحات سفید پنیرکی با سوزش و خارش داخل و خارج واژن می نماید بنابراین در این موارد باید به پزشک مراجعه کنید تا علت را مشخص کند و درمان مناسب انجام شود و هرگز خودسرانه نسبت به درمان آن اقدام ننمایید ولی اگر بخواهید برای مواردی خفیف کاری بکنید از محلول جوش شیرین برای شستشو استفاده کنید.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +