The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

سقط بدلیل کلاب فوت جنین، احتمال تکرار وجود دارد؟

سوال مخاطب:

هفته 18 بارداری در سونوگرافی غربالگری دوم متوجه شدم جنین کلاب فوت شدید داره و طی بررسی هایی لازم و نظر پزشکان این بود که مشکل با عمل و گچ گیری حل نمی شود و به ناچار جنین را سقط کردم. آیا احتمال تکرار این مشکل در بارداری بعدی نیز وجود دارد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

  

اولا مشکل کلاب امروزه با جراحی حل می شود و چیز غیر قابل حلی نیست ثانیا کلاب فوت Club-Foot ممکن است ژنتیکی باشد که در این صورت امکان تکرار آن وجود دارد و گاهی نیز مادرزادی است که بر اثر دارو، آلودگی صوتی، ماهواره ای ، موبایل... به وجود می آید که در این صورت چنان چه این مشکلات در حاملگی های بعد رعایت شود و پیش نیاید قطعا نوزادی سالم خواهید داشت.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +