The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

عفونت و سوزش ادرار در بارداری، مصرف آنتی بیوتیک مشکل ساز است؟

سوال مخاطب:

هفته پنجم بارداری هستم و در ناحیه زیر دل کمی احساس درد می کنم و دچار سوزش ادرار نیز شده ام. آیا مصرف آنتی بیوتیک برای درمان عفونت ادراری برای جنین بی خطر است؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

  

مصرف نه تنها آنتی بیوتیک بلکه هر داروی دیگر در حاملگی باید حتما با دلیل مشخص انجام شود صرف این که حدس می زنید عفونت ادراری دارید و باید آنتی بیوتیک مصرف کنید صد در صد اشتباه است بنابراین بهتر است به پزشک خود مراجعه نمایید تا علت درد زیر دل شما را مشخص کند بعد برای درمان اقدام شود گاهی نیز این درد زیر دل طبیعی بوده و به دلیل بزرگ شدن رحم و تحت کشش قرار گرفتن ایجاد می شود به خصوص آنها که قبلا سزارین یا اعمال جراحی فیبروم، کیست... داشته اند. معمولا اگر دردها با لکه بینی و یا خونریزی همراه باشد جدی تلقی می شود.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +