The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

سقط بدلیل عدم رشد جنین، علت و راه جلوگیری از تکرار چیست؟

سوال مخاطب:

در هفته یازدهم بارداری جنین بدون هیچ گونه درد یا علامتی سقط شد و مشخص شد که رشد جنین در هفته هفتم متوقف شده بود. علت چه بوده و برای جلوگیری از تکرار آن چه می توان کرد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

  

بیان علت سقط شما به همین سادگی ممکن نیست باید پزشک شما تمامی عواملی که باعث توقف رشد جنین شده بود را بررسی کند که شایع ترین این ها اشکال و یا وجود نقص کروموزومی در جنین، آلودگی های صوتی (پارازیت ماهواره ها) استفاده از موبایل، آلودگی هوا، اشکالات مربوط به انعقاد خون، سابقه دیابت، فشار خون، سن بالا، ازدواج فامیلی، بیماری های اتو ایمون نظیر لوپوس... و گاهی اشکالات مربوط به اسپرم مرد هستند. در مواردی هم ممکن است نتوان علت این اتفاق را پیدا کرد معمولا برای یک بار چندان نگران کننده نیست ولی اگر تکرار شود باید حتما علت آن را پیدا کرد.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +