The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا جفت قدامی (گرید1) تا inter.os امتداد دارد خطر ساز است؟ سزارین اجباریست؟

سوال مخاطب:

در سونوگرافی هفته 14، جفت قدامی (گرید1) و تا inter.os امتداد یافته است آیا این امر در پایان بارداری منجر به زایمان سزارین می شود، آیا در طول بارداری عوارضی دارد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)     

  

جفت همیشه یا قدامی است (جلو) یا خلفی (عقب) است و یا طرفی است که اهمیت ندارد، در واقع گرید جفت از ماه هفتم به بعد ارزش دارد که قاعدتا 1 و 2 طبیعی است، 3 زنگ خطر و 4 نشانه پیری جفت و نارسایی جفت و بالاخره اینکه تا interal os ( دهانه داخلی رحم) کشیده شده و در 70٪ موارد جفت در پنج ماه اول بارداری پایین است که به تدریج بالا رفته و حتی زایمان طبیعی را ممکن و بدون خطر می سازد. ولی اگر در ماه هشتم و نهم جفت هنوز پایین باشد، سزارین اجتناب ناپذیر است چون جفت کنده شده و خطر خونریزی شدید و غیرقابل کنترل وجود دارد.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +