The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا سرماخوردگی یا آنفولانزا در اوایل بارداری برای جنین خطرناک است؟

سوال مخاطب:

آیا مبتلا شدن به سرماخوردگی یا آنفولانزا در اوایل بارداری برای جنین خطرناک است و مشکلی به وجود می آورد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

  

اگر شدید و با تب بالا باشد می تواند باعث بروز مشکلاتی شود در غیر این صورت تاثیر شناخته شده چندانی ندارد.از آنجایی که در دوران بارداری عملکرد سیستم ایمنی بدن به دلیل تغییرات هورمونی ضعیف تر می شود احتمال اینکه در پاییز و زمستان دچار سرماخوردگی یا ویروس آنفولانزا شوید افزایش می یابد. البته سرماخوردگی یا آنفولانزا بیماری های خطرناکی نیستد ولی در این دوران به دلیل محدودیت هایی که برای مصرف دارو وجود دارد احتمال تشدید علائم و طولانی تر شدن روند بهبودی از چالش های ابتلا به سرماخوردگی در این دوران به شمار می آید.هیچوقت خودسرانه در دوران بارداری از دارو استفاده نکنید بهتر است به پزشکتان مراجعه کنید.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +