The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

درمان سرماخوردگی در بارداری، داروهایی مجاز به استفاده؟

سوال مخاطب:

ماه چهارم بارداری هستم و دچار سرماخوردگی همراه سرفه شده ام. آیا می توانم دارو مصرف کنم؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

هیچوقت خودسرانه در دوران بارداری از دارو استفاده نکنید بهتر است به پزشکتان مراجعه کنید تا در صورت نیاز برای شما آنتی بیوتیک بی ضرر و مسکن های ساده نظیر استامینوفن و یا شربت سینه بی خطر تجویز کند.از آنجایی که در دوران بارداری عملکرد سیستم ایمنی بدن به دلیل تغییرات هورمونی ضعیف تر می شود احتمال اینکه در پاییز و زمستان دچار سرماخوردگی یا ویروس آنفولانزا شوید افزایش می یابد. البته سرماخوردگی یا آنفولانزا بیماری های خطرناکی نیستد ولی در این دوران به دلیل محدودیت هایی که برای مصرف دارو وجود دارد احتمال تشدید علائم و طولانی تر شدن روند بهبودی از چالش های ابتلا به سرماخوردگی در این دوران به شمار می آید.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +