The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

تست بارداری یا تست حاملگی بعد از چند روز نشان میدهد؟

وقتی برای باردار شدن اقدام کرده و هنوز هیچ یک از نشانه های بارداری را در خود حس نمی کنید، احتمالا مهم ترین دغدغه شما این است که تست حاملگی بعد از چند روز نشان میدهد و می خواهید هرچه سریع تر یک بی بی چک از داروخانه تهیه کرده و از حامله بودن یا نبودنتان مطلع شدید، اما دست نگه دارید، عجله نکنید! بی بی چک را باید در زمان درست مصرف کرد تا نتیجه آن قابل اعتماد باشد. بنابراین اگر می خواهید بدانید که تست حاملگی بعد از چند روز نشان میدهد و نتیجه آن قابل اعتماد است، با ما همراه باشید.

زمان استفاده از تست بارداری

آیا سعی دارید بچه دار شوید؟ یا رابطه جنسی بدون جلوگیری با همسرتان داشته اید؟ در صورتیکه از زمان قاعدگیتان گذشته است، پس تنها سوالی که شما از خودتان می پرسید این است که: "آیا من باردار هستم؟" شما مشتاق هستید که هر چه زودتر یک بی بی چک  بخرید و بلافاصله با آن آزمایش انجام دهید ولی نمی دانید که تست حاملگی بعد از چند روز نشان میدهد. احتمالا می دانید که اگر راه استفاده از تست بارداری و زمان مناسب برای انجام این کار را به درستی بلد نباشید، پاسخ تست می‌تواند موجب آشفتگی شما شود. اگر می خواهید بدانید که تست حاملگی بعد از چند روز نشان میدهد و یا چند روز بعد از لانه گزینی تست بارداری مثبت میشود، ابتدا باید اطلاعاتی درمورد نحوه عملکرد تست های بارداری خانگی داشته باشید.

 

تست بارداری چیست؟

تست های بارداری برای نشان دادن وجود هورمون "گنادوتروپین جفتی انسان" (hCG) در ادرار طراحی شده اند. این هورمون درست پس از بارور شدن تخمک کاشته شده در رحم، توسط سلول های جفت در لایه های رحم ترشح می‌شود و هر دو تا سه روز دو برابر خواهد شد.

شما می‌توانید تست بارداری را در خانه انجام دهید و یا به پزشک زنان مراجعه کنید. کیت های تشخیص بارداری خانگی در داروخانه‌ها به فروش می‌رسند. اگر در خانه تست بارداری انجام می‌دهید، سعی کنید طبق دستورالعمل از آن استفاده کنید. هرچند، اگر شما به پزشک زنان مراجعه کنید، او خون شما را آزمایش می‌کند. بدانید که آزمایش خون از آزمایش ادرار دقیق‌تر بوده و نتیجه را زودتر نشان می دهد.

 

چه زمانی برای گرفتن تست بارداری مناسب تر است؟

آیا می‌خواهید بدانید که تست بارداری بعد از چند روز حاملگی را نشان میدهد؟ شما می‌توانید به محض گذشتن از زمان پریودتان، تست را انجام دهید. گاهی اوقات، چند روز پیش از زمان پریود هم می‌تواند انجام شود. همانطور که اشاره شد، کیت های تست بارداری مشخص کننده هورمون hCG است که در بارداری ترشح می‌شود. بدن شما ممکن است حتی قبل از زمان سررسید پریودتان این هورمون را به میزان کافی تولید کند.

با اینحال، انجام این تست در روزهای پیش از سررسید پریود خیلی زود است. زیرا ممکن است نتیجه نادرستی به شما بدهد. حتی اگر به شما نتیجه مثبت نشان دهد، ممکن است به دلیل سقط جنین خود به خودی بارداری روی ندهد. بنابراین برای گرفتن بهترین و دقیقترین نتیجه توصیه می شود، تا چند روز پس از سررسید قاعدگیتان صبر کرده و سپس از تست های بارداری خانگی و یا بی بی چک استفاده کنید.

 

تست خون برای تشخیص حاملگی

یکی دیگر از سوالات مادران درمورد تشخیص بارداری این است که تست خون حاملگی بعد از چند روز نشان میدهد؟

درپاسخ باید بگوییم که هورمون گنادوتروپین جفتی انسانی، قبل از ورود به ادرار، ابتدا وارد خون مادر می شود سپس بعد از چند روز توسط کلیه ها از جریان خون گرفته شده و به درون ادرار ترشح می گردد. بر اساس جنین شناسی لانگمن، هورمون مذکور در روز 9 ام بعد از لقاح  در خون مادر به حدی می رسد که توسط آزمایش خون تشخیص بارداری قابل اندازه گیری است. این زمان تقریبا مصادف با یکی دو روز قبل از موعد مقرر قاعدگی شما است. بنابراین اگر در زمان یک تا دو روز مانده به موعد پریود خود تست خون بدهید احتمالا مقدار عدد بتا قابل مشاهده خواهد بود اما باتوجه به آنکه که معمولا در این زمان عدد بتا بسیار کم است، پزشک انجام مجدد آزمایش را در یک هفته بعد توصیه می کند. باتوجه به تمام این موارد باز هم بهتر است که برای انجام تست بارداری حداقل تا یک هفته بعد از موعد مقرر قاعدگی خود صبر کنید.

 

چند روز بعد از لانه گزینی آزمایش بارداری مثبت میشود؟

برخی بانوان از طریق دیدن نشانه هایی همچون لکه بینی، درد لانه گزینی و ... می توانند متوجه شوند که تقریبا چه زمانی رویان (جنین در مراحل ابتدایی رشد) در درون رحم آنها لانه گزینی کرده است و می پرسند چند روز بعد از لانه گزینی آزمایش بارداری مثبت میشود؟ درنظر داشته باشید که لانه گزینی 6 الی 7 روز بعد از لقاح صورت می گیرد، و تست خون در سریع ترین حالت 9 روز بعد از لقاح مثبت می شود و تست ادرار 14 روز بعد. بنابراین با یک محاسبه ساده می توانید دریابید که چند روز بعد از لانه گزینی می توانید تست بارداری بدهید.

در پایان اگر می خواهید بدانید که تست حاملگی بعد از چند روز نشان میدهد، با خواندن این مطلب اطلاعات کاملی را بدست آورده اید اما بازهم به شما توصیه می کنیم که برای جلوگیری از دریافت پاسخ منفی کاذب یعنی زمانی که شما باردار هستید و پاسخ تست منفی است زیرا هنوز سطح هورمون مذکور به مقدار قابل تشخیص نرسیده است، توصیه می شود تا یک هفته بعد از موعد مقرر قاعدگی خود صبر کنید.

 

مطالعه بیشتر:

1- اولین اقدامات بعد از مثبت شدن بی بی چک

2- همه چیز در مورد تست های بارداری خانگی (بی بی چک)

3- بهترین زمان استفاده از بی بی چک برای آزمایش خانگی بارداری