The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

تست بارداری با شامپو چیست و چگونه انجام می شود؟

یکی دیگر از روش های خانگی مرسوم و شاید غیر علمی ترین آنها تست بارداری با شامپو است. شامپو ماده ای است که امروزه در تمامی خانه ها یافت می شود و شاید جالب به نظر برسد که با آن می توان تست بارداری انجام داد. بسیاری از مادران تمایل دارند که هرچه زودتر بتوانند از باردار بودنشان مطلع گردند به همین دلیل اقدام به استفاده از روش های خانگی تست بارداری همچون تست حاملگی با شامپو می کنند.

تست بارداری خانگی با شامپو چگونه است؟

برای انجام این تست ابتدا باید کمی از ادرار خود را در یک لیوان یکبارمصرف خشک و تمیز جمع آوری کنید. بهترین حالت استفاده از ادرار غلیظ اول صبح است. اگر امکان استفاده از ادرار اول صبح نبود، به مدت 4 ساعت دستشویی نروید، مایعات نخورید، تا کمی ادرار شما غلیظ شود. پس از جمع آوری نمونه ادرار، مقدار کمی شامپو در درون آن بریزید. اگر بعد از دقایقی ادرار تغییر رنگ داد و کف کرد، به این معنی است که شما باردار هستید.

مشکل بسیار بزرگ روش تست بارداری با شامپو همانند بسیاری روش های خانگی دیگر این است که مشخص نشده چه مقدار ادرار باید با چه مقدار از شامپو مخلوط شود؟ آیا استفاده از انواع شامپوهای مختلف با هم تفاوتی دارد یا خیر؟

تفاوت اصلی ادرار مادران باردار با ادرار بانوان دیگر در وجود هورمون βhCG است. این هورمون توسط سلول های سنسشیوتروفوبلاست جفت ساخته شده و پس از لانه گزینی و برقراری ارتباط خونی مادر و جنین، به درون خون مادر وارد می شود. در حدود روز 14 ام بعد از لقاح، این هورمون توسط کلیه ها به درون ادرار مادر ترشح شده و با کمک آن می توان باردار بودن فرد را تشخیص داد. درحقیقت آنچه توسط کیت های آزمایشگاهی و نیز بی بی چک تشخیص داده می شود نیز وجود همین هورمون است. توصیه می کنیم حتی اگر از روش تست بارداری با شامپو استفاده استفاده کردید، به علت غیر علمی بودن این روش ها، در اسرع وقت با مراجعه به آزمایشگاه و انجام آزمایش خون، از باردار بودن خورتان مطمئن شوید.

 

مطالعه بیشتر:

1- تست حاملگی با قند چیست و چگونه انجام می شود؟

2- تست حاملگی با شکر چیست و چگونه انجام می شود؟

3- تست حاملگی با سیر چیست و چگونه انجام می شود؟