The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

تست حاملگی با عسل چیست و چگونه انجام می شود؟

امروزه استفاده از روش های خانگی و سنتی برای تشخیص هرچه سریع تر بارداری در فضای مجازی به وفور دیده می شود. بسیاری از مادران گمان می کنند که با استفاده از این روش ها می توانند بدون نیاز به بی بی چک متوجه شوند کا آیا باردار هستند یا نه؟ یکی دیگر از روش های خانگی برای تشخیص بارداری، تست حاملگی با عسل است. در  این روش می توانید با کمک چند قاشق عسل متوجه شوید که آیا باردار هستید یا نه. اما تست بارداری با عسل چگونه است؟

تست بارداری با عسل چگونه است؟

در این روش شما قبل از خواب باید یک الی دو قاشق غذاخوری عسل را با آب سرد مخلوط کرده و بخورید. گفته می شود که اگر فرد باردار باشد، در اثر خوردن عسل و آب دچار دل درد و دلپیچه شدید در دور ناف خود خواهد شد. پس اگر باخوردن آن دلدرد گرفتید احتمالا فرشته کوچکی در راه است.

نکته بسیار مهم این است که این روش های خانگی تست بارداری هیچ پایه و اساس علمی ندارد و تنها بر اساس باورهای عمومی شهرت پیدا کرده است. بر اساس منابع علمی خوردن عسل برای مادران باردار در سه ماهه اول بارداری به هیچ وجه توصیه نمی شود و به علت ضعیف بودن سیستم ایمنی مادر، احتمال مسمومیت با سم بوتولیسم وجود دارد. بنابراین شاید استفاده از این روش برای تشخیص باردار بودن و یا نبودنتان گزینه مناسبی نباشد. اگر به هر دلیل تصمیم به استفاده از روش های تشخیص بارداری خانگی را دارید، توصیه می کنیم که به جای استفاده از تست حاملگی با عسل، از سایر روش ها همچون تست بارداری با کمک سیر، پیاز، نمک و ... استفاده کنید.

باتوجه به غیر علمی بودن این روش ها، استفاده از تست حاملگی با عسل و یا هر روش تشخیص بارداری خانگی دیگر، نمی تواند به طور قطع نتیجه را نشان دهد. بنابراین توصیه می کنیم که یک هفته بعد از موعد مقرر قاعدگیتان با مراجعه به یک آزمایشگاه و انجام آزمایش خون، از باردار بودن و یا نبودنتان مطلع اطمینان حاصل کنید.

 

مطالعه بیشتر:

1- تست حاملگی با شکر چیست و چگونه انجام می شود؟

2- تست خانگی بارداری با پیاز چیست و چگونه انجام می شود؟

3- تست حاملگی با سیر چیست و چگونه انجام می شود؟