The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

بوی عرق در بارداری و جنسیت جنین؛ آیا با یکدیگر ارتباط دارند؟

تعریق شدید در بارداری یکی از مشکلاتی است که بسیاری از مادران بارداری با آن درگیر می شوند. اما جالب است بدانید که علت اصلی عرق كردن شديد در بارداري تغییراتی هورمونی است که رشد و تکامل جنین شما را پیش می برند. بسیاری از افراد گمان می کنند که بین بوی عرق در بارداری و جنسیت جنین ارتباطی وجود دارد. اما شما چه فکری می کنید؟ گمان می کنید این گفته حقیقت داشته باشد؟ اگر می خواهید در مورد باورهای عمومی در رابطه با بوی عرق در بارداری و جنسیت جنین اطلاعاتی کسب کنید، تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

بارداری سطح هورمون ها را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد، هورمونها نیز به نوبه خود بر عملکرد حسی و احساسات تأثیر می گذارند. با تغییر در میزان متابولیک پایه و افزایش خونرسانی به تمام قسمت های بدن از جمله زیر بغل، مهبل، رحم و تقریباً همه جای بدن کارکرد غدد نیز افزایش یافته و منجر به افزایش تعریق در دوران بارداری خواهد شد. به همین دلیل شامه تیز می شود و شما نمی توانید از بوی بدی که از خودتان متصاعد می شود، رهایی یابید. عرق شدید در بارداری و بوی بدن بر خلقیات شما اثر کرده و باعث خجالت زدگی می شود. همچنین هورمون ها در دوران شیردهی نیز عامل اصلی بوی تندی هستند که به خصوص در دستگاه تناسلی و زیر بغل ایجاد می شود. در هر حال افزایش بوی بدن در میان مادران باردار و نیز شیرده کاملاً متداول است.

علاوه بر عرق، برخی از خانمها موارد ناخوشایندتری را تجربه می کنند. با هم به بررسی این موارد نیز می پردازیم:

  1. بوی واژن

عواملی چون استرس، عرق، استفاده از آنتی بیوتیک ها، عدم تعادل هورمونی، عفونت و یا بیماری های قدیمی منجر به بوی بدی می شوند که نمی توانید به آن عادت کنید. بو به تنهایی مشکل ایجاد نمی کند مگر در مواردی که بثورات، درد یا قرمزی روی پوست دیده شود. اما اگر خودتان از این موضوع ناراحت هستید، می توانید برای از بین بردن باکتری های نامطلوب، در ناحیه بیکینی از وکس (موم) برای زدودن موهای زاید استفاده کنید. دوش گرفتن معمولی و پوشیدن شلوارهای بدون آستر نیز خوب است.

از دوش واژینال یا محصولات قوی آرایشی و بهداشتی اکیداً خودداری کنید. این اقدامات شرایط را بدتر خواهند کرد. اما استفاده ازمحصولات طبیعی و ارگانیک ایرادی ندارد. سعی کنید چند دستمال مرطوب نخی یا دستمال بچه که فقط با آب مرطوب می شود، همیشه به همراه داشته باشید. اگر خلاق هستید و می خواهید خودتان دست به کار شوید از هزاران دستور ساخت دئودورانت های طبیعی و بی خطر کمک بگیرید.

بر اساس یک باور عمومی در مورد بوی عرق در بارداری و جنسیت جنین، اگر مادر شب یک حبه سیر پوست کنده را به درون واژن شیاف کند، اگر فردا از دهان و عرق او بوی سیر استشمام شود جنین پسر اسن. مجددا تاکید می کنیم که این مساله در ارتباط با بوی عرق در بارداری و جنسیت جنین فقط بر اساس باورهای عمومی شهرت پیدا کرده و هیچ پایه علمی ندارد.

  1. بوی بد دهان

بوی عرق در دوران بارداری تنها مشکل مادران باردار نیست. کسانی که ویار صبحگاهی دارند می دانند استفاده از نخ دندان، مسواک و شستشو با دهان شویه بسیار مؤثر است. بوی بد دهان می تواند نشانه کمبود آب بدن، گرسنگی و در موارد نادر نشانه کمبود کلسیم یا خطر بیماری لثه باشد. از آنجا که هر دو عامل اخیر با زایمان زودرس همراه هستند، در صورت تداوم بوی بد دهان با پزشک مشورت کنید.

همیشه چند برگ نعناع، اسپری خوشبو کننده یا یک بطری آب به همراه داشته باشید تا زیاده از حد تشنه نمانید. شاخه نعنا یا برگه لیمو ترش در آب نیز بی فایده نیست.

  1. مشکل شکم

در دوران بارداری، هضم غذا کندتر شده و لذا مشکلاتی نظیر یبوست، نفخ یا گاز ایجاد می شود، گاز معده به طور خاص از عواقب تغییر سطح هورمون ها است. اگر مشکلاتی از این دست روابط اجتماعی شما را با مشکل مواجه ساخته است، می توانید از لباس زیرهایی با طراحی خاص استفاده کنید که دارای جاذب بو هستند. با وعده های غذایی کوچکتر احساس ورم و نفخ کمتر می شود. اگر نگران دفع گاز در خواب هستید، بهتر است پتوی خود را جدا کنید. 

از طرف دیگر، شاید بارداری زمانی برای تجربه و عادت کردن به مشکلاتی از این دست است که در دوران فرزند پروری با آن مواجه خواهید شد. داروهای مخصوص سوزش سر دل و  قرص های زغال فعال که بدون نسخه تهیه می شوند، به شرط تایید پزشک، مؤثرند. به یاد داشته باشید قبل از مصرف داروهای بدون نسخه، حتما برگه راهنمای آن را مطالعه کنید.

4- بوی مو

درست است که در دوران بارداری گیسوان براق تر می شوند اما برخی از خانم ها حتی بعد از شستن موها، بوی متفاوتی را در موهایشان احساس می کنند. البته تغییر در پوست و باکتری های موجود در پوست سر باعث بوی خاصی می شود که به راحتی در موها تجمع می کند.

یک راه حل ساده شستشوی بیشتر موها و خشک کردن آنها است، به یاد داشته باشید هیچ گاه با موهای خیس به رختخواب نروید. استفاده از شامپوی ضد شوره سر برای تنظیم خاصیت اسید و بازی پوست سر خوب است، می توانید یک قطره روغن درخت چای را که با شامپوی معمولی مخلوط و روی سر امتحان کنید.

و بالاخره اینکه موهای خود را کوتاه نگه دارید و برای حفظ خشکی و شادابی مو، شامپوهای خشک روی موها اسپری کنید. شامپوی خشک شبیه به اسپری های بدن یا لباس است. شامپو خشک را باید از فاصله دور (حدودا 20 سانتی متر) روی موهای خود اسپری کنید. شامپوی خشک نیاز به آبکشی ندارد و بعد از چند دقیقه می توانید ساقه مو و پوست سرتان را با آن ماساژ دهید و سپس آن را با حوله خشک کنید. اگر نسبت به بوهای قوی خیلی حساس نیستید، می توانید چند قطره عطر روی شانه اسپری کنید و آن را به موهایتان بزنید تا عطرآگین شود.

آیا جنسیت کودک به بوی بدن مادر ربط دارد؟

هیچ مطالعه علمی دقیق و موثقی در مورد ارتباط بین بوی عرق در بارداری و جنسیت جنین انجام نشده است. اما بر اساس باور گذشتگان داستان از این قرار است که باید یک بوته سیر بخورید و مدتی صبر کنید، اگر بدن بلافاصله بو بگیرد جنین پسر و در غیر اینصورت دختر است. این داستان ریشه در باورهای گذشتگان دارد و هیچ مبنای علمی پشت آن نیست.