The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

22 قدم تا تبدیل شدن به والدین خارق العاده!

پس از سال ها مطالعه و آزمون و خطا، گروهی از روان شناسان، جامعه شناسان، متخصصان مشاوره، پزشکان متخصص اطفال و کارشناسان تعلیم و تربیت فهرستی تهیه کرده اند که والدین می توانند با مطالعه و اجرای آنها فرزندان شاد و سالمی تربیت کرده و به والدین خارق العاده تبدیل شوند.

نظم و انضباط تنبیه نیست

نظم و انضباط و ایجاد محدودیت برای فرزندان تنبیه نیست و به آنها می آموزد با محدودیت هایی که در جهان وجود دارد زندگی کنند.

بازی کردن با فرزندان تان

انتخاب نوع فعالیت را به عهده آنها بگذارید و نگران قوانین نباشید و لذت ببرید

خواندن روزانه کتاب همراه با فرزندان تان

خواندن کتاب برای فرزندتان را از روزهای نخست تولدش شروع کنید. فرزندان تان عاشق شنیدن صدای شما هستند. نواز کردن فرزند هنگام کتاب خواندن، این کار را برای کودک به تجربه ای دلنشین تبدیل می کند.

تعیین زمان خاص در روز

10 تا 15 دقیقه در روز با فرزندتان بازی کنید و از سر و کول همدیگر بالا بروید. این کار نشانه دهنده میزان عشق و علاقه تان به او است.

وقت گذرانی پدران و فرزندان

بزرگ ترین و بهترین عامل بهبود زندگی کودکان وقت گذرانی با پدر است. کودکانی که زمان زیادی را با پدران شان گذرانده و از عشق او سیراب شده باشند عملکرد تحصیلی بهتری دارند و راحت تر با مشکلات دست و پنجه نرم می کنند.

ساختن خاطرات زیبا

کودکان جز زمانی که با والدین شان هستند - خوابیدن و بازی کردن - چیز دیگری به یاد نخواهند آورد. باید تلاش کنیم خاطرات زیبایی برای فرزندان بسازیم.

الگوی شایسته بودن

کودکان با تماشای رفتارهای والدین می آموزند. بروز رفتارهای مناسب و احترام انگیز در محیط کار و خانه بهترین روش آموزش فرزندان است.  

اعتراف کردن

اعتراف کردن، روش مناسبی است برای نشان دادن زمانی که فرزندتان باید معذرت خواهی کنند. 

احترام به محیط زیست

کاهش تولید زباله، بازیافت زباله و جمع آوری کردن زباله ها از سطح شهر بهترین روش آموزش اهمیت دادن به محیط زیست است. 

راست گویی

هرگز به فرزندان تان دروغ نگویید. این کار است که دوست دارید فرزندان تان انجام دهند.

در آغوش کشیدن و بوسیدن همسر

با بوسیدن و در آغوش گرفتن همسرتان برقراری رابطه صمیمانه را به فرزندان بیاموزید.

احترام گذاشتن به تفاوت های فرزند پروری

از رویکرد متفاوت همسرتان در فرزند پروری حمایت کنید. انتقاد و جر و بحث کردن با همسرتان، به فرزند و رابطه زناشویی تان آسیب خواهد زد و احساس عدم امنیت را در فرزندتان نهادینه خواهد کرد.

ستایش کردن

به جای به زبان آوردن " تو بهترینی " سعی کنید از رفتار خاص فرزندتان ستایش کنید و مثلا بگویید " از این که صبر کردی تا کارم تموم بشه خیلی ممنونم. صبر و تحمل ات را خیلی دوست دارم.

تشویق کردن به خاطر کارهای خوب

از احساس تان درباره کار مفید و خوب فرزندتان با او در میان بگذارید. با این کار او را به انجام دادن کارهای خوب و مفید تشویق می کنید.

پشت سر فرزندان حرف زدن

تاثیر حرف هایی که پشت سر فرزندان می زنیم بسیار بیشتر از کلماتی است که جلوی روی او بر زبان می آوریم. هنگام حرف زدن از فرزندتان با مادر، پدر و ... جملات ستایش آمیز به زبان بیاورید.

استراحت کنید

خستگی بیش از اندازه تاثیر منفی بر رفتارهای تان می گذارد و شما را به والدین بد تبدیل می کند.

اعتماد کردن به غرایز

هیچ کس نمی داند که فرزندتان از شما بهتر است. به غرایزتان اعتماد کنید و امکانات لازم برای حفظ تندرستی و لذت بردن اش از زندگی فراهم کنید. 

فقط بگویید " نه "

در مقابل پذیرفتن تعهد اضافه در محل کار یا انجام دادن تکالیف فرزندتان در خانه مقاومت کنید و فقط بگوییئ " نه " 

واکنش نشان دادن به بی احترامی کردن فرزندان

هرگز اجازه ندهید فرزندتان به شما و دیگران بی احترامی کند. اگر او بی احترامی کرد به شدت واکنش نشان دهید.

آموزش هنر برقراری ارتباط

هنر برقراری ارتباط مهارت مهمی است که اکثر قریب به اتفاق والدین آن را به فرزندان یاد نمی دهند. برای آموختن این مهارت – هنر روزی سه سوال زیر را از او بپرسید:

- مدرسه خوش گذشت؟

- فردا بعد از ظهر کجا می روی؟

- در میهمانی که رفته بودی چه کار کردی؟

آموزش برقراری رابطه چشمی

به فرزندان تان بگویید همیشه به رنگ چشم های افراد توجه کنند. برقراری رابطه چشمی به کودک مردد کمک می کند تا اعتماد به نفس را ارتقاء دهد و قاطعانه رفتار کند.

به رسمیت شناختن احساسات فرزندان

وقتی بحرانی که فرزندتان با آن دست و پنجه نرم می کند به پایان رسید، دو سوال زیر را از او بپرسید:

- چه حسی داری؟

- به نظرت چه طوری این مشکل بر طرف می شود؟

به حرف هایش گوش کنید. با این کار اوقات تلخی اش از میان خواهد رفت.

منبع: parents