The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.
از شیر گرفتن

از شیر گرفتن

شیر مادر بهترین نوع تغذیه برای نوزادان است و تا یک سالگی منبع اصلی تغذیه او خواهد بود. اما وقتی فرزندتان تغذیه تکمیلی و خوردن غذای جامد را آغاز می کند احتمالا به این فکر می افتید که کم کم باید فرزندتان را از شیر بگیرید. اما چگونه باید کودک را از شیر گرفت و از شیر گرفتن نوزاد در چند ماهگی باید آغاز شود؟ در این مقاله خواهید خواند که چگونه می‌توانید رژیم غذایی شیرخوار را تغییر داده و او را از شیر بگیرید.

در این ویدیو مطالبی راجع به چگونگی از شیر گرفتن نوزاد و زمان مناسب و فواید از شیر گرفتن کودک عنوان شده است.

مرورگر شما قادر به پخش ویدیو نیست لطفا از مرورگر دیگری استفاده نمایید " type="video/mp4" label="360p" res="360" />

به طور دقیقی نمی توان زمانی کلی برای قطع شیردهی مشخص کرد. توصیه می شود تا 12 ماهگی کودکتان صبر کنید سپس این کار را انجام دهید. شیرخواران باید حداقل تا شش ماهگی از شیر مادر تغذیه شوند. البته پس از 6 ماهگی نوزاد هم نمی‌توان غذای جامد را به کلی جایگزین شیر مادر کرد. زیرا در این زمان فرزندتان برای هضم بهتر غذای جامد به شیر مادر نیازمند است. پس بهترین زمان برای از شیر گرفتن نوزاد در یک سالگی است. در این راه صبر و حوصله به خرج دهید زیرا ممکن است به چند ماه زمان نیاز داشته باشید تا فرزندتان دیگر برای شیر خوردن بهانه نیاورد.

مطالعه بیشتر:

جدول کامل برنامه غذایی برای نوزاد 6 ماهه

روش صحیح از شیر گرفتن کودک و زمان مناسب برای این کار

مقدار غذای کودک شش ماهه چقدر باید باشد و شامل چه موادی است؟

دستور پخت 6 غذای کمکی مفید برای نوزادان از شش ماهگی به بعد

منبع: نی نی +