The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

پوشیدن لباس بارداری،زمان مناسب برای پوشیدن لباس بارداری

یکی از بخش های شیرین بارداری انتخاب، خرید و پوشیدن لباس بارداری است. این لباس های زیبا نشان می دهند که شما یک فرشته کوچک در درون خود می پرورانید. اما آیا آیا باید برای دوران بارداری لباس جدید بخرید، یا فقط از لباس‌هایی که در کمد لباستان دارید می‌توانید استفاده کنید؟ در اینجا نکاتی برای شما درمورد پوشیدن لباس بارداری گردآوری شده است.

پوشیدن لباس بارداری 

اگر شکم شما بزرگ شده است و قصد دارید که لباس بارداری بخرید، لازم است به برخی نکات توجه کنید:

بزرگ کردن کمد لباس

شما باردار هستید. هورا! اما حالا در مورد لباس چه باید کرد؟ از آنجا که بدن شما در طول بارداری شروع به تغییر می‌کند و شکم شما بزرگ‌تر می‌شود، شما این فرصت را دارید که آخرین تیپ متفاوت روز را داشته باشید که می‌تواند شما را زیبا کند. اما هزینه زیادی به همراه دارد. یا شاید شما غیر از این فکر می‌کنید و در طول ۹ ماه بارداری می‌خواهید از لباس‌های فعلی خود (و یا شریک زندگی خود) استفاده کنید. هر تصمیمی که بگیرید نکات زیر می‌تواند به شما کمک کند، پس به خواندن ادامه دهید.

می توانید از لباس های گذشته استفاده کنید

در ۴ ماه اول (بسته به اندازه شکم در حال رشد) امکانپذیر است که بیشتر بانوان باردار لباس‌های خود را طوری تنظیم کنند که هنوز قابل پوشیدن باشند. در اینجا برخی از این تغییرات آمده است:

• پیراهن‌ها و بلوزهای بلند خیلی مناسب هستند و همینطور تونیک، تاب‌های استرچ و تی‌شرت.

• متفاوت عمل کنید و یکی از دامن‌های مورد علاقه خود را تا روی شکم بالا بکشید، البته مطمئن شوید که به شکم فشار وارد نیاید (این فقط برای شما ناراحت کننده خواهد بود، اما به جنین شما آسیب نمی‌رساند).

• در این مرحله شلوارهای گشاد و بلوزهای آزاد و کلوش خود را در کمدتان پیدا کنید.

• شلوار جین مورد علاقه شما می‌تواند با کمک یک کش لاستیکی، یا یک کمربند کشی که به دور دکمه‌ای پیچیده می‌شود، تا مدتی پوشیده شود.

• دکمه‌های بالای شلوارهای خود را در بیاورید و با استفاده از یک پین آنها را محکم کرده و با یک کمربند پهن‌تر یا بلوز بلندتر روی آن را بپوشانید.

وقتی هنوز برای پوشیدن لباس بارداری زود است

اگر شما یک مادر باردار هستید که قصد ندارید لباس بارداری بپوشید، این توصیه‌ها برای شماست:

• کمربندهای کشی و بندهای کمری ممکن است شما را تحت فشار قرار دهند، اما آنها با آهسته کش آمدن، آسیبی به جنین‌تان نمی‌رسانند. بسیاری از فروشگاه‌های پوشاک، حتی بوتیک‌های پرفروش شلوار و دامن‌هایی با کش پهن ارائه می‌دهند و بنابراین می‌توانید با خیال راحت و از رنگ‌ها و مدل‌های مختلف آنها انتخاب کنید و کش آن را رو یا زیر لباس، هر طور که راحت هستید قرار دهید.

• بافتنی های نرم به دلیل راحتی، جذابیت مشابهی دارند. بسیاری نیز حالت کشی دارند که راحتی را بیشتر می‌کند. یک دامن بافت نرم را با یک تاپ همرنگ آن که تا روی دامن می‌رسد ست کنید.

• برای مادران شاغل که نیاز به لباس رسمی دارند. می‌توانند ژاکت و پلیور خود را با دکمه‌های باز بپوشند و زیر آن یک مانتو زیبا بپوشند.

• لباس‌های معمولی یک یا دو سایز بزرگ‌تر از آنچه الان هستید خریداری کنید و آنها را در طول دوران بارداری استفاده کنید. بعلاوه این لباس‌ها می‌توانند برای دوران بعد از بارداری که بدن شما هنوز به اندازه قبل بازنگشته مورد استفاده قرار بگیرند.

• شلوارهای فاق کوتاه را تا زیر شکم بپوشید.

• کمربند بارداری، نوعی کمربند بافتنی کشی برای بانوان باردار است که روی شلوارها یا دامن‌های با دکمه باز پوشیده می‌شود. این کمربند همه زیپ‌ها و دکمه‌های نبسته شلوار و دامن را پنهان کرده و شلوار و دامن را در بدن شما با دکمه باز محکم نگه می‌دارد. این کمربند می‌تواند به صورت یک لایه پوشیده شود یا در زیر بلوز و تاپ پنهان شود. این کمربندها پس از زایمان نیز بسیار مفید هستند.

• انتخاب لباس‌هایی از جنس لیکرا که کشی هستند.

• لباس همسر خود را بپوشید. پیراهن آستین بلند که روی زیرپوش پوشیده شده و لبه‌های آن گره زده شده باشد می‌تواند یک جایگزین زیبا برای لباس بارداری باشد. همچنین تی‌شرت قدیمی خود را با یک تاپ بزرگتر از خودتان ست کنید.

• برای آن دسته از مادرانی که در خیاطی ماهر هستند، می‌توانند زیپ شلوار را جدا کرده و به جای زیپ سوراخ‌هایی در آن تعبیه کنند و از روبان برای بستن آن استفاده کنند. این کار باعث می‌شود همانطور که شکم شما بزرگ می‌شود با روبان اندازه شلوار را تنظیم کنید. این ترفند پس از به دنیا آمدن نوزاد نیز به خوبی عمل می‌کند.

پوشیدن لباس بارداری 

زمان پوشیدن لباس بارداری را خودتان انتخاب خواهید کرد. آیا آماده هستید که یک کمد پر از لباس‌های بارداری داشته باشید؟ در اینجا مواردی وجود دارد که باید به خاطر بسپارید:

• به فروشگاه‌های اطراف محل زندگی تان سر بزنید! خودتان را محدود به خرید از یک فروشگاه معروف لباس بارداری نکنید. از فروشگاه‌هایی که لباس را برایتان ارسال می‌کنند، یا از حراجی‌های منازل و حتی فروشگاه‌های اینترنتی خرید کنید. در وبسایت‌ها جستجو کنید تا ببینید لباس‌های بارداری در کجا به فروش می‌رسند.

• لباس زیر خوب خریداری کنید که بدون هیچ اذیتی شما را در طول بارداری حفظ خواهد کرد. اندازه دقیق سینه بند خود را پیدا کنید.

• هنگام پرسه زدن در فروشگاه‌های مختلف، لباس بارداری خودتان را نیز پیدا کنید.

• از دوستان یا اقوام خود که به تازگی بچه دار شده‌اند و می‌خواهند از لباس‌های بارداری خود خلاص شوند قرض بگیرید.

• یک یا دو دست لباس که احساس می‌کنید زیبا و راحت هستند خریداری کنید. آنها را با سایر لباس‌ها و تزئینات خود ست کنید تا یک کمد پر از چیزهای زیبا داشته باشید.

• برای مادرانی که شاغل هستند، خرید لباس مناسب محل کار الزامی است. برای اینکه حرفه‌ای به نظر برسید، به دنبال رنگ‌های خنثی‌تر مانند سیاه، نوک مدادی، زیتونی، شتری باشید.

• به دنبال لباس‌هایی باشید که برجستگی شکم شما را نشان دهند نه اینکه آن را پنهان کنند! در یک نظرسنجی درمورد پوشیدن لباس در بارداری انجام شده از ۳۰۰۰ نفر آمریکایی، ۵۰ درصد آنها اظهار داشتند که طرفدار لباس‌هایی هستند که بارداری مادران و شکم آنان را نشان می‌دهد و ۳۳ درصد گفتند که این روش را می‌پسندند اما خودشان ترجیح می‌دهند شکم شان را بپوشانند و تنها ۱۶ درصد می‌خواهند که این برجستگی‌ها پوشیده بمانند. اما بسیاری عقیده دارند که بارداری زمانی برای داشتن احساس و ظاهر خوب است که این کار با پوشیدن لباس بارداری نیز ممکن خواهد بود.

 

بیشتر بدانید:

 

1- آیا لباس تنگ در بارداری برای جنین ضرر دارد؟ عوارض و مشکلات

2- از کی لباس بارداری بپوشیم ؟ انتخاب سوتین بارداری و شیردهی

3- آشنایی با راز و رمز خوش تیپی در بارداری

4- آیا پوشیدن کفش پاشنه بلند در دوران بارداری مجاز است؟

منبع: parents