The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

ارگاسم در زنان،معنای ارگاسم در زنان و یا اوج لذت جنسی چیست؟

بسیاری از بانوان به درستی معنای لذت دوطرفه از رابطه جنسی را نمی دانند و حتی بعد از داشتن سالها رابطه جنسی با همسرشان نمی دانند معنای ارگاسم در زنان و یا اوج لذت جنسی چیست؟ در ادامه این مقاله به شما خواهیم گفت که انواع ارگاسم در زنان چه تفاوتی با یکدیگر دارند.

انواع ارگاسم در زنان

وقتی از یکی از بیمارانم، کارولین پرسیدم که آیا در حین رابطه جنسی ارگاسم دارد، او سرش را تکان داد، "نه". او سپس با عذرخواهی گفت: "اما اگر او مرا لمس کند می توانم." بنابراین، او توانست با تحریک کلیتوریس به اوج برسد، اما به نظر می رسید که او فکر می کند ارگاسم واژن تنها راه واقعی برای ارگاسم است.در اینجا حقیقت مربوط به ارگاسم کلیتورال و واژن و چند واقعیت دیگر در مورد ارگاسم در زنان وجود دارد:

1. فقط 15٪ از کل بانوان از طریق نفوذ می توانند به ارگاسم برسند. حتی در این آمار، اکثر این زنان پیش بازی زیادی داشته اند که آنها را برای ارگاسم آماده می کند. سپس، مقاربت همراه با کشیدن، کشش و فشار دادن بافت کلیتورال در هنگام فرو کردن، آنها را به اوج ارگاسم خواهد رساند.

2. بسیاری از بانوان ارگاسم کلیتورال را ترجیح می دهند و آن را عمیق تر می دانند. پیش بازی برای اکثر زنان رابطه جنسی است. نوازش بدن و تحریک کلیتوریس چیزی است که او دوست دارد. رابطه جنسی دهانی ممکن است عالی باشد و ساده ترین راه اوج گیری او باشد.

3. مردان نمی توانند بفهمند که زن به ارگاسم رسیده است یا نه. به عنوان مثال، بیمار من جیک، ادعا می کند که بیش از 30 شریک جنسی قبلی داشته است و معتقد است که همه آنها فقط با مقاربت به اوج رسیده اند. بدون نیاز به لمس کردن! اما به احتمال زیاد زنانی که جیک با آنها بوده بیشتر از اینکه با او صادق باشند، به دنبال جلب رضایت او بودند. یا ممکن است مردی تصور کند همسرش به اوج رسیده است زیرا او قبل از رابطه از روان کننده استفاده کرده است، در هنگام آمیزش آهی کشیده و یا ناگهان در بدنش تنش ایجاد شده است. بدون ارتباط کافی، یک مرد واقعاً نمی داند و نمی تواند بفهمد که آیا زن به اوج رسیده است.

4. بسیاری از مردان فکر می کنند که ارگاسم واژینال به معنای داشتن یک رابطه خوب است. متأسفانه، منیت یک مرد ممکن است توانایی او در دادن ارگاسم به زن تنها با آلت تناسلی مردانه باشد. بیشتر آنچه او در فیلم های پورن یا حتی رمانتیک می بیند، نشان می دهد که زنان به راحتی و فقط با مقاربت به اوج می رسند. اگر مرد نتواند "از طریق واژن" زن را به ارگاسم برساند، ممکن است آن را ناشی از کوچک بودن اندازه آلت تناسلی خود بداند و این باعث نگرانی باشد که می تواند به هر دو فشار وارد کند. در حقیقت، نظریه پردازی ها نشان می دهند که احتمال ارگاسم از طریق واژن بیشتر مربوط به آناتومی زن است که چقدر کلیتوریس به دهانه واژن نزدیک است.

5. ارگاسم واژینال ممکن است با تماس خوب نقطه جی اتفاق بیفتد. نقطه جی در سقف واژن یک زن است. اگر حدود 5/4 تا 60/4 سانت در داخل کانال قرار گرفته باشد. دو نقطه مورد علاقه برای بهترین تماس گزارش شده است:

• زن در بالا و با زاویه 45 درجه به سمت جلو متمایل است

• مرد در بالا در حالی که پاهای زن را روی آرنج یا شانه های خود قرار می دهد، خصوصاً اگر زن کمی خم شود تا لگن خود را کمی به عقب تکان دهد، وضعیت مناسبی است.

بهترین و واقعی ترین راه ارگاسم در زنان، راه مخصوص اوست نه آنچه در مورد شرکای جنسی قبلی مرد اتفاق افتاده است یا روش نشان داده شده در رسانه ها. مسئولیت او این است که صریحاً با نحوه و جایی که زن دوست دارد لمس شود و اگر مقاربت را ترجیح می دهد چه موقع ارتباط برقرار کند. یک عاشق خوب زن را لمس می کند، با بدن او هماهنگ می شود و به مسیر منحصر به فرد او برای رسیدن به ارگاسم احترام می گذارد.

مطالعه بیشتر: 

10 روش به ارگاسم رسیدن زنان

5 مزیت رابطه جنسی در دوران بارداری

درمان اختلال ارگاسم و دلایل آنورگاسمی در زنان

ارگاسم یا ارضا شدن در بارداری آیا خطرناک است؟

منبع: webmd