The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

عوامل موثر بر اختلال نعوظ در مردان

اختلال نعوظ، نوعی اختلال جنسی است که میلیون ها مرد در اقصی نقاط جهان با آن دست و پنجه نرم می کنند. پزشکان معتقدند، عوامل جسمی، روحی و محیطی نقش اساسی در بروز آن ایفاء می کنند. 

 

ممکن است گفت و گو کردن درباره زندگی جنسی دشوار باشد، اما بهترین روش درمان اختلال نعوظ در مردان مراجعه به پزشک متخصص است. پزشک می تواند با ارائه روش های مختلف مانند کاهش وزن، ترک کردن سیگار، توقف نوشیدن الکل و ... اختلال را کنترل کند. پزشک از دارو و هورمون درمانی برای درمان اختلالات نعوظ حاد استفاده می کند.

در ادامه با 10 عامل مهم بروز اختلال نعوظ در مردان آشنا می شوید.

1- افسردگی

مغز، محرک احساسات جنسی است که معمولا نادیده گرفته می شود. میل جنسی ابتدا در مغز ایجاد شده و سپس به اندام های مختلف منتقل می شود. افسردگی می تواند میل جنسی تان را کاهش داده یا از میان ببرد و باعث بروز اختلال نعوظ شود. مصرف داروهای ضد افسردگی نیز زمینه بروز این اختلال و به تاخیر افتادن ارگاسم را فراهم می کنند.

2- الکل

ممکن است برای تغییر خلق و خو و شاد شدن چند لیوان نوشیدنی الکلی بنوشید، اما افراط کردن، توقف نوشیدن الکل را دشوار می کند. نوشیدن بیش از اندازه نوشیدنی های الکلی، تاثیر منفی بر نعوظ گذاشته و در آن اخلال ایجاد می کند.

3- داروها

مصرف داروهایی که در خانه نگهداری می شوند می توانند بر عملکرد جنسی تان تاثیر گذار باشند. مصرف داروهای فشار خون، کنترل کننده درد و ضد افسردگی از جمله عوامل بروز اختلال نعوظ هستند. توقف مصرف این گونه داروها بدون اطلاع پزشک خطرناک است. مصرف مواد مخدر (کوکائین، آمفتامین، ماری جوآنا و ...) باعث بروز مشکلات جنسی عدیده در مردان می شود.

4- استرس

حفظ کردن آرامش در مواجهه با مشکلات شغلی، خانوادگی، مالی و ... دشوار است. استرس تاثیر منفی بر اندام های مختلف بدن (آلت تناسلی) می گذارد. بهترین روش کنترل و مقابله با استرس تغییر روش زندگی، ورزش کردن، داشتن خواب کافی و بهبود سلامت روح و روان با کمک متخصص مشاوره و روان شناس است.

5- خشم

خشمگین شدن خون را به چهره تان می دواند و زمینه بروز اختلال نعوظ را فراهم می کند. خشمگین شدن از مهم ترین عوامل بروز مشکلات جنسی در مردان است.

6- اضطراب

مضطرب و نگران بودن از عملکرد جنسی در تختخواب، احتمال بروز اختلال نعوظ را افزایش می دهد.

7- چاقی

اضافه وزن و ابتلا به چاقی علاوه بر کاهش اعتماد به نفس تاثیر منفی بر عملکرد جنسی تان می گذارد. بدن مردان چاق در مقایسه با مردانی که وزن طبیعی دارند هورمون تستوسترون کمتری ترشح می کند. همچنین، رنج بردن از اضافه وزن و چاقی با افزایش فشار خون و سخت شدن دیواره رگ ها و کاهش جریان خون به آلت تناسلی ارتباط دارد.

8- خویشتن شناسی

وقتی از چهره خودتان در آیینه راضی نیستید، همسرتان نیز چنین احساسی خواهد داشت. خویشتن شناسی منفی نگران تان کرده و تاثیر منفی بر عملکرد جنسی تان خواهد گذاشت.

9- کاهش میل جنسی

کاهش میل جنسی، اختلال نعوظ نیست، اما عوامل متعددی که در بروز اختلال نعوظ موثرند به راحتی می توانند میل جنسی را کم کنند.

10- تندرستی

دیابت، پر فشاری خون، سخت شدن رگ های خونی، آسیب دیدگی ستون فقرات و ام اس از جمله بیماری هایی هستند که نقش اساسی در بروز اختلال نعوظ ایفاء می کنند. عمل جراحی مثانه یا پروستات نیز می توانند بر اعصاب و رگ های خونی که نعوظ را کنترل می کنند آسیب بزنند.

 

مطالعه بیشتر:

1- علت اختلال نعوظ در مردان چیست و چگونه درمان می شود؟

2- اختلالات روانی در بروز اختلال نعوظ موثرند!

3- با مصرف میوه به جنگ اختلال نعوظ بروید

4- ارتباط هورمون تستوسترون و عملکرد جنسی مردان

5- تاثیر رابطه جنسی بر سیستم ایمنی بدن

 

منبع: webmd