The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

5 مزیت رابطه جنسی در دوران بارداری

در میان طوفان هورمون ها، تهوع صبحگاهی، افزایش روزافزون وزن و اندازه شکم، برقراری رابطه جنسی ممکن است آخرین چیزی باشد که به ذهن تان خطور کند. اما خوب است بدانید که برقراری رابطه جنسی فواید بسیاری برای تندرستی، بارداری و رابطه زناشویی تان دارد. در این نوشتار با 5 مزیت برقراری رابطه جنسی در دوران بارداری آشنا می شوید.

 

1- زایمان ساده تر

به ارگاسم رسیدن، انقباضات کف لگن را افزایش داده و عضلاتی که نقش اساسی در زایمان ایفاء می کنند را تقویت می کند. دکتر جنی فالکنر، پزشک متخصص زنان و زایمان بیمارستان شهر ممفیس گفت:" تقویت شدن عضلات پایین تنه و لگن،  پروسه زایمان را کاهش داده و تولد نوزاد را تسریع می کند. "

2- پیشگیری از بروز عوارض

نتایج مطالعه دانشمندان مدرسه پزشکی دانشگاه کپنهاگ نشان داد، برقراری رابطه جنسی متعدد در طول دوران بارداری از بروز پر فشاری خون دوران بارداری پیشگیری می کند. محققان باور دارند، پروتئین موجود در اسپرم می تواند سیستم ایمنی بدن مادر را تقویت کند.

3- کاهش فشار خون

 افزایش فشار خون در دوران بارداری ممکن است برای مادر و فرزندش مشکلات زیادی ایجاد کند. پزشکان معتقدند، برقراری رابطه جنسی در دوران بارداری بهترین روش برای پیشگیری از افزایش فشار خون است. 

4- افزایش اعتماد به نفس

تغییرات مکرر بدن در دوران بارداری ممکن است تاثیر ناخوشایندی بر روحیه مادر بگذارد و اعتماد به نفس اش را کم کند. برقراری رابطه جنسی به راحتی می تواند به افزایش احساس مثبت نسبت به خود و اعتماد به نفس کمک کند.

5- کاهش استرس

این که بارداری خوشایند است اما نگرانی های مالی، شغلی، اجتماعی و خانوادگی که پس از تولد نوزاد بروز می کنند والدین را مضطرب می کند. اکسی توسین (هورمون عشق) که پس از رسیدن به ارگاسم در بدن منتشر می شود، نقش اساسی در کاهش نگرانی و استرس والدین ایفاء می کند.

 

مطالعه بیشتر:

1- 6 سوال در مورد میل و رابطه جنسی طی بارداری

2- با چهار دلیل برقراری رابطه جنسی در دوران بارداری آشنا شوید

3- تاثیر رابطه جنسی بر سیستم ایمنی بدن

4- تاثیر رابطه زناشویی یا هم آغوشی بر مادر در دوران بارداری

5- تاثیر رابطه جنسی بر موفقیت فناوری کمک باروری (ART)

 

منبع: نی نی پلاس