The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

با ستارگانی که افسردگی پس از زایمان را شکست دادند آشنا شوید!

در حدود 13 درصد از زنان به بیماری جدی و طولانی افسردگی پس از زایمان مبتلا می شوند. به گفته دانشمندان، زنان مشهور و ثروتمند نیز به افسردگی پس از زایمان مبتلا می شوند و با عوارض اش - خستگی، اختلال خواب شبانه، اضطراب شدید و ... - دست و پنجه نرم می کنند. در این نوشتار زنان مشهوری که افسردگی پس از زایمان را شکست داده اند معرفی می شوند:

 

 

بروک شیلدز

بروک شیلدز، هنرپیشه مشهور آمریکایی در سال 2005 پس از به دنیا آوردن دخترش به افسردگی پس از زایمان مبتلا شد. شیلدز به تلویزیون سی ان ان گفت:" مدت زیادی دارو مصرف می کردم تا افسردگی ام را درمان کنم. باید بگویم در آن شرایط چندین بار به خودکشی فکر کردم."

او افزود:" اگر به بیماری دیگری مبتلا می شدم از دیگران کمک می گرفتم، اما افسردگی انرژی ام را گرفته بود و نمی توانستم کاری انجام دهم. به مرور زمان و با کمک دوستانم توانستم به پزشک مراجعه کنم و افسردگی را شکست دهم."

 

آماندا پیت

آماندا پیت، هنرپیشه آمریکایی که در فیلم اتاق حیوانات نقش آفرینی کرده در گفت و گو با مجله people گفت:" در سال 2008 پس از به دنیا آمدن فرانکی، دختر سه ساله ام، به افسردگی خفیفی مبتلا شدم. پزشکان اعلام کردند میزان اندک افسردگی به علت گذران بدون اضطراب و نگرانی دوران بارداری بوده است."

 

والری پالم ویلسون

والری پالم ویلسون، در کتاب خاطرات اش علاوه بر بازگو کردن سال ها خدمت در سازمان سیا به افسردگی پس از زایمانش نیز پرداخته است.

والری در گفت و گو با روزنامه وال استریت ژورنال گفت:" افسرده بودم و کل روز گریه می کردم. اضطراب و دلشوره زمین گیرم کرده بود."

او افزود:" همیشه فکر می کردم توانایی حل مشکلات را دارم اما افسردگی نشان داد نباید تنها به توانایی های فردی اکتفا کرد. من تنها با کمک دوستان و پزشکم درمان شدم."

 

کورتنی کاکس

کورتنی گفت:" دوران سختی را پشت سر گذاشتم. افسردگی ام زمانی شروع شد که " کوکو " شش ماهه شد. تپش قلب گرفته بودم و بی خوابی آزارم می داد. پس از مراجعه به پزشک مشخص شد علت افسردگی تغییرات هورمونی بوده است."

 

کندرا ویلکینسون

کندرا، برنامه ساز و چهره مشهور تلویزیونی در گفت و گو با مجله OK درباره ابتلا به افسردگی پس از به دنیا آمدن پسرش حرف زد.

او گفت:" پس از به دنیا آمدن پسرم نمی توانستم موهایم را شانه بزنم و حمام بروم. یک روز خودم را در آیینه دیدم و فهمیدم به رغم داشتن زندگی پر زرق و برق افسرده شده ام. خوشبختانه پس از مراجعه به روان پزشک و گذراندن جلسات مشاوره، افسردگی ام درمان شد و به زندگی عادی بازگشتم."

 

ماری اوزموند

ماری هنرپیشه برجسته آمریکایی گفت:" سال 2001 خیلی دردناک بود. پس از به دنیا آمدن متئو به افسردگی پس از زایمان مبتلا شدم، اما تلاش های پزشکم باعث شد از شر این بیماری خلاص شوم."

 

برایس دالاس هاوارد

هاوارد، هنرپیشه آمریکایی که در فیلم هایی مانند Twilight Saga: Eclipse ایفای نقش کرده است در گفت و گو با مجله وگ از افسردگی پس از زایمان اش گفت:" هر روز گریه می کردم. نمی توانستم غذا بخورم و هیچ کس را دوست نداشتم. همسرم از هر کس که فکرش را بکنید کمک خواست تا افسردگی ام را درمان کند، اما سرش داد می زدم. در تمام سال هایی که با هم زندگی می کنیم این قدر بی رحمانه با او رفتار نکرده بودم."

 

جینس پالترو

جینس پالترو که در سریال ها و فیلم های مختلف تلویزیون آمریکا حضور داشته پس از آنکه پسرش را در سال 2006 به دنیا آورد به افسردگی پس از زایمان مبتلا شد. او گفت:" هیچ حسی نسبت به پسرم نداشتم. تجربه وحشتناکی بود. "

 

لیزا رینا

این ستاره تلویزیونی که پس از به دنیا آمدن دو دخترش به افسردگی مبتلا شد، از کشته شدن یکی از اعضای خانواده اش می ترسید.

او گفت:" تصویر چاقو و تفنگ جلوی چشمم بود. هری ( همسر لیزا رینا ) همه چاقوها و تفنگی که در خانه بود را پنهان کرده بود. فکر می کردم با چاقو و تفنگ یک نفر را می کشم."

 

کارین ویلسون

خواننده گروه ویلسون فیلیپس گفت:" هر روز گریه می کردم. نمی تواستم کار کنم. احساس عجیبی داشتم. پس از شوق و ذوق بارداری به افسردگی شدید سقوط کردم. اما همسر و پزشکم باعث شدند به زندگی عادی برگردم."

منبع: نی نی+