با سلبریتی های که دوقلو باردار بودند آشنا شوید

آنجلینا جولی، سارا جسیکا پارکر، جنیفر لوپز و ... ستارگان هالیوود که در فیلم های بسیاری ایفاء نقش کرده اند، مادران سخت کوشی هستند که تلاش می کنند فرزندان دوقلوی شان را به خوبی تربیت کنند. در این نوشتار به جزئیات تولد فرزندان آنها می پردازیم.

 

1- جولیا رابرتز و دنیل مودر

رابرتز، هنرپیشه برجسته هالیوود که در فیلم های زن زیبا، ماگنولیهای فلزی، یاران اوشن، ارین برانکوویچ و ... ایفاء نقش کرده پس از ازدواج با دنیل مودر، عکاس سینما در سال 2004، والتر و هازل فرزندان دوقلویش به دنیا آمدند. او از سال 2008، به انجمن خیریه حمایت از کودکان دوقلوی بی سرپرست پیوست و سالانه بیش از 200 هزار دلار به این موسسه اهداء می کند.

 

2- جنیفر لوپز و مارک آنتونی

اسم فرزندان دوقلوی شان که در ماه فوریه سال 2008 به دنیا آمدند را مکس و اما گذاشتند. آنها پس از مدت ها مراجعه به کلینیک های پزشکی مختلف و مشاوره با پزشکان مشهور صاحب فرزندان دوقلو شدند.

 

3- سارا جسیکا پارکر و متیو برادریک

سارا جسیکا پارکر در سال 2009، ماریون لورتا و تابیتا هوگ برادریک، دخترهای دوقلویش را به دنیا آورد و پس از گذشت چند ماه همراه با آنها در سه فیلم سینمایی ایفاء نقش کرد.

 

4- آنجلینا جولی و برد پیت

آنجلینا جولی و برد پیت پس از سه سال تلاش برای بچه دار شدن بالاخره در ماه جولای سال 2008 فرزندان دوقلوی شان متولد شدند. آنها نا همسان و به شدت شیطان هستند و تعداد فرزندان این زوج سابق را به هشت نفر رساندند.

 

5- مارسیا کراس

در حالی که تعداد زیادی از مشاهیر درباره درمان های ناباروری حرف نمی زنند اما مارسیا کراس اعلام کرد با استفاده از لقاح مصنوعی (IVF) توانسته در سال 2007، ایدن و ساوان، دخترهای دوقلویش را در ماه فوریه سال 2007 به دنیا آورد.

 

مطالعه بیشتر:

1- با مشاهیر زایمان سزارین آشنا شوید

2- با مشاهیر زایمان در آب آشنا شوید

3- دوقلوهای ناهمسان و دوقلوهای همسان

4- عوارض بارداری دوقلویی یا چندقلویی

5- دوقلوها با دو نژاد متفاوت در یک خانواده

 

منبع: parenting