The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

بارداری بعد از درمان سرطان سینه

خبری خوش برای زنان جوانی که سرطان سینه را شکست داده اند: بارداری احتمال بازگشت سرطان سینه را افزایش نمی دهد.

 

دکتر متئو لامبرتینی، استاد مدرسه پزشکی دانشگاه بروکسل و سرپرست این مطالعه گفت:" یافته های ما تایید می کنند که باردار شدن پس از درمان شدن بیماری حتی برای بانوان که از سرطان سینه استروژن مثبت (ER-positive) رنج می بردند نیز خطرناک نیست. "

دکتر لامبرتینی و همکاران اش پس از مطالعه بر روی بیش از هزار و 200 مادر مبتلا به سرطان سینه دریافتند، باردار شدن پس از درمان سرطان سینه (به خصوص نوع استروژن مثبت) خطر بازگشت بیماری و مرگ را افزایش نمی دهد.

توده های سرطانی استروژن مثبت از این هورمون برای رشد و نمو استفاده می کنند. پیش از این تصور می شد با افزایش میزان هورمون استروژن در دوران بارداری سرطان تشدید می شود، اما یافته تازه محققان ترس از باردار شدن را در این بانوان از میان برده است.

با این وجود، بانوان که سرطان را شکست داده اند به هورمون درمانی برای افزایش احتمال بارداری نیاز دارند. این نوع درمان به پیشگیری از عود کردن سرطان کمک می کند.

دکتر لامبرتینی افزود:" پیش از باردار شدن پزشکان باید احتمال بازگشت سرطان به خصوص در افرادی که به هورمون درمانی نیاز دارند را به دقت بررسی کنند. "

 

مطالعه بیشتر:

1- تاثیر رژیم غذایی بر سرطان سینه

2- کاهش خطر بروز سرطان سینه با مصرف روزانه آسپرین

3- تغییرات پستان ها در دوران بارداری

4- پرسش و پاسخ درباره تغییرات پستان ها در دوران بارداری

5- 6 نکته در مورد پستان ها در دوران بارداری

 

منبع: healthday