The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

سن مردان روی باروری آنها تاثیر دارد؟ بهترین سن برای پدر شدن

آیا سن مردان روی باروری آنها تاثیر دارد؟

 

بله. با افزایش سن کیفیت اسپرم مردان رو کاهش می یابد. همچنین شانس اختلالات کروموزومی در فرزند هم ، با افزایش سن پدر بیشتر می شود.چون اسپرم های بیشتری ممکن است دچار اختلال در DNA باشند.

 حجم مایع منی مردان با افزایش سن کاهش یافته و تعداد کروموزوم های طبیعی اسپرم نیز کم می شود.

با افزایش سن مردان، اختلالات جنسی نیز افزایش می یابد که این موضوع هم به صورت غیر مستقیم بر باروری آنها موثر است.

 

بهترین سن برای پدر شدن 24 سالگی است

تاثیر سن بر کاهش قدرت باروری مردان:

قدرت و توانایی باروری مردان نیز با بالا رفتن سن آنها کاهش می یابد. اما این اتفاق با تاخیر و در سنین بالا تر یعنی حدود 60 سالگی رخ می دهد. با افزایش سن عملکرد جنسی آنها نیز کاهش می یابد. سلول های اسپرم یک مرد در سن بالا نسبت به مردی جوان ناهنجاری های ژنتیکی بیشتری دارد.این به این معنا نیست که مردی در سن 60 یا 70 سالگی نمی تواند صاحب فرزند شود بلکه این کار کمی سخت تر است.

 

بهترین سن باروری در مردان 

در حقیقت بیشتر مردان در سنین ۷۰ یا حتی ۸۰ سالگی هم می‌توانند بچه‌ دار شوند اما این مساله چندان هم بی‌خطر و بی‌ضرر نخواهد بود. وقتی سن یک مرد بالا می‌رود، اندازه بیضه‌هایش کوچک‌تر و حجم آن کم می‌شود. توانایی حرکت اسپرم‌ها نیز کاهش می‌یابد. محققان دریافتند میزان اسپرم مردان بین سن 30 تا 35 سال به بالاترین حد خود و پس از سن 55 سالگی به پایین ترین میزان می رسد.براحتی نمی توان یک سن خاص را برای پدر شدن برای همه مردان در نظر گرفت، زیرا عوامل بسیاری در زندگی هر فرد تاثیر دارد. اما بطور کلی می توان گفت تقریبا بهترین سن برای پدر شدن 24 سالگی است. در واقع به ازای هر یک سال افزایش سن یک مرد از ۲۴ سالگی، میزان بارورشدن او ۲ درصد کاهش می‌یابد.

 

مطالب بیشتر:

1- تشخیص ناباروری مردان در 10 دقیقه!

2- 9 روش حفظ کیفیت اسپرم مردان

3-  7 دلیل ضعیف شدن اسپرم و قدرت باروری

 

 

منبع: نی نی پلاس