The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

معنای مادر بودن

معنی مادر بودن در واقع بسیار گسترده است و در کلام نمی گنجد.

مادر، یک محافظ و پشتیبان، یک نظم دهنده و دوست است. مادر انسانی از خود گذشته و دوست داشتنی است که باید خیلی از خواسته ها و نیازهای خود را برای خواسته ها و نیازهای فرزندانش قربانی کند. یک مادر سخت تلاش می‌کند تا مطمئن شود فرزندان او از لحاظ تحصیل و مهارت، توانایی های لازم را دارند تا بتوانند انسان های کارآمدی باشند. مادر بودن شاید سخت ترین و ارزشمندترین شغلی است، که یک خانم می‌تواند در کل زندگی اش تجربه کند.

 

عشق بدون قید و شرط

از لحظه‌ای که فرزندتان متولد می‌شود، تحمل و صبر شما در حال امتحان شدن است. فرقی نمی‌کند آنها چه کاری می‌کنند یا چه چیزی می‌گویند، یک مادر فرزندش را بدون قید و شرط دوست دارد. کودکانی که عشق بدون قید و شرط از مادرانشان می‌گیرند، بعدها در زندگی نمی‌توانند زیر بار عشقی که قید و شرط دارد بروند. به فرزندتان زمانی که مشغول تعریف و بازگو کردن اتفاقات روزمره‌اش است گوش کنید. با او بازی کنید، یا یک یادداشت کنار ظرف غذای او بگذارید تا بداند شما چه اندازه دوستش دارید.

 

سلامت و امنیت

وقتی که یک خانم باردار می‌شود، مسئولیت او این است که یک محیط امن برای موجود درون خود مهیا کند. این تعهد زمانی که نوزاد به ‌دنیا می‌آید نیز ادامه پیدا می‌کند. گرچه این مسئولیت می‌تواند تنها فراهم کردن یک سقف بالای سر فرزندش باشد. فراهم کردن یک محیط امن و سالم آنها را از سوء استفاده و آسیب های احتمالی حفظ می‌کند که آنها نیز بتوانند در تقویت و رشد فرزاندانشان از لحاظ روحی و احساسی کوشش کنند. با کم کردن احتمال خطرات و مواظبت از آنها محیط امن و سالمی برای فرزندتان، فراهم کنید.

 

معلم و نظم دهنده

مادر بودن یعنی آموزش دادن قوانین مهم زندگی به فرزند، اعم از احساس همدلی و قبول کردن مسئولیت اَعمال خود. همچنان که فرزندتان رشد می‌کند، آنها در معرض یورش افکار و عقاید و ارزش های متفاوت دوستان، فیلم های سینمایی، اینترنت، تلویزیون و رسانه‌ها قرار می‌گیرند. یک مادر فرزند خود را برای پیدا کردن اهداف و ارزش های خود در زندگی و اهمیت دانش و تحصیل و رفتار درست راهنمایی و کمک می‌کند. یک مادر همچنین به فرزندان خود نظم و مهارتی که برای زندگی درخانه، مدرسه یا محل کار لازم است را آموزش می هد.

 

مطالعه بیشتر:

1- چگونه حس قدردانی در کودکان را بالا ببریم؟

 

2- 11 دلیل برای اینکه مادر بودن شما را قوی تر می کند

3- تغییرات رفتاری مادران پس از زایمان

4- چه کارهایی انجام دهیم تا اجرای وظایف مادرانه آسان تر شود؟