The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

تکان خوردن جنین در زمان خواب جنین است یا بیداری؟

سوال مخاطب

هفته 23 بارداری هستم و حرکات فرزندم را حس می کنم. آیا این تکان ها مربوط به زمان بیداری جنین است یا در زمان خواب هم ممکن است تکان بخورد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

جنین در تمام دوران باردای دائما در جهات مختلف حرکت می‌کند، ولی معمولا هنگامیکه بارداری به نیمه راه می‌رسد، حرکات آن را احساس می‌کنید. پیگیری هرروز حرکات جنین، شما را در موقعیتی قرار می‌دهد که به سادگی می‌توانید سرحال بودن او را مورد بررسی قرار دهید.  تکان خوردن جنین اغلب در حالت بیداری اتفاق می افتد ولی در مواقع خواب هم مثل آدم بالغ گاهی جابجا می شود و حرکات دست و پا نظیر ضربه زدن که بیشتر در حالت بیداری است را انجام می دهد. گاهی ضربه بسیار شدید است که مادر را از خواب بیدار می کند که این حالت در سه ماهه سوم بیشتر اتفاق می افتد.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +