The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا تغییر رنگ ترشحات واژن در بارداری خطرناک است و علت آن؟

سوال مخاطب:

آیا تغییر رنگ ترشحات واژن بدون هیچ گونه علائم دیگر نشان دهنده وجود مشکلی است ؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

اگر ترشحات سبز، زرد و قبل از حاملگی باشد باید با کشت ترشحات نوع میکروب یا عامل به وجود آورنده را کشف کرده و درمان نمود چنانچه در جریان بارداری اتفاق افتد به خصوص اگر با مرده زایی همراه باشد اکثرا عفونت جدی در کار است که باید درمان شوند.ترشحات خارج شده از واژن است که نوع آن ارتباط مستقیم با وضع و حال جنین و دنیای درون رحم دارد. حال اگر سابقه سقط و یا مرده زایی نیز داشته باشید نگرانی ها دوچندان خواهد بود. با این همه لازم است بدانید که بیشتر ترشحات و حتی برخی لکه بینی ها در طی بارداری کاملاً متداول بوده و  نیازی به نگرانی ندارند. 

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +