The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

گرید جفت 2 در هفته 18 بارداری ، خطرناک است؟

سوال مخاطب:

هفته هجدهم بارداری هستم و در سونوگرافی مشخص شد که گرید جفت 2 است آیا مشکلی وجود دارد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

گرید جفت معمولا در سه ماهه سوم به خصوص در ماه آخر ارزش پیدا می کند که نشان دهنده پیری زودرس آن است که یا بر اثر اشتباه در سن حاملگی و یا در نارسایی های جفت به خصوص در فشار خون کنترل نشده شایع است. بنابراین اگر در هفته 18 گرید جفت 2 باشد نگران کننده نیست فقط باید مواظب بود که جنین رشد و وزن طبیعی را دارد و از هفته 20 به بعد با سونوگرافی بیوفیزیکال که نشان دهنده فعالیت جفتی است و گاهی همراه با داپلر به شکل سیاه و سفید یا رنگی وضعیت جنین و شرایط جفت را بررسی کرد.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +