The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

درمان پایین بودن جفت چیست؟ آمپول پروژسترون یا استراحت مطلق؟

سوال مخاطب:

طبق سونو غربالگری اولیه۱۳هفته و ۵روزه باردارم. جفت پایین است، دکتر آمپول پروژسترون تجویز کردند آیا باید تزریق شود یا با استراحت مطلق و بزرگ شدن رحم برطرف می شود و اینکه با وجود تزریق آمپولها چرا لکه های قهوه ای دارم؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

اگر خونریزی و لکه بینی دارید مصرف پروژسترون ضروری است ولی اگر علامتی ندارید فقط با رعایت استراحت نسبی نداشتن رابطه جنسی، عدم انجام رانندگی و کارهای سنگین کافی است ضمنا همان طور که خودتان اشاره کردید جفت به مرور با پیشرفت حاملگی به بالا کشیده می شود به طوری که تا90% از بیمارانی که جفتشان در اوایل حاملگی کمی پایین است حالت طبیعی پیدا کرده و می توانند زایمان طبیعی نیز داشته باشند.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +