The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

زایمان بدون درد (بی حسی)، عوارض دارد؟

سوال مخاطب:

آیا زایمان طبیعی با بی حسی (اپیدورال) عوارضی دارد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

بستگی دارد به فرد بیهوشی دهنده که بی حسی نخاعی (اپیدورال) را اجرا می نماید و اگر درست انجام شود هیچ مشکلی ایجاد نمی کند فقط چون زور زدن مادر کاهش می یابد موقع خروج نوزاد ممکن است از واکیوم یا گاهی فورسپس استفاده شود. گاهی اگر درست انجام نشود ممکن است بیمار دچار سردرد شدید و طولانی مدت بشود که در آن صورت هم پزشک بیهوشی مقداری از خون بیمار را می گیرد و در محل تزریق می نماید و سر درد اصلاح و درمان می شود. در مجموع برای جنین خیلی هم مفید خواهد بود.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +