The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

مصرف ویتامین دی در بارداری، چه میزان قرص (D3 (1000 مجاز است ؟

سوال مخاطب:

هفته هفدهم بارداری هستم و در آزمایشی که هفته دهم انجام دادم D3 من 20 بود آیا مصرف قرص (D3 (1000 یک شب در میان ضرری ندارد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

قاعدتا ویتامین D در کشور ما به دلیل داشتن آفتاب تند و فراوان زیاد لزومی ندارد مگر افرادی که در مکان های بدون نور آفتاب بطور مداوم کار می کنند نظیر قالی بافان که تقریبا تمام عمرشان در کارگاه های تاریک می گذرد در عین حال چنانچه کمبود فاحش وجود دارد حتما باید ویتامین D مصرف شود تا باعث پوکی استخوان مادر و حتی نوزاد نگردد مشروط بر این که کلسیم هم طبیعی باشد در غیر این صورت مصرف کلسیم نیز همزمان ضروری است.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +