The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

درمان خشکی رحم با قرص اتیلین استرادیول، تا چه زمان مجاز است؟

سوال مخاطب:

آیا مصرف قرص اتیلین استرادیول Ethinyl estradiol در درمان خشکی رحم موثر است؟ چه مدت می توان از این دارو استفاده کرد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

ما بیماری به نام خشکی رحم نداریم اگر منظور خشکی واژن است که آن هم بعد از یائسگی اتفاق می افتد و درمان با استروژن موثر است ولی باید موقتی استفاده شود چون مصرف طولانی آن سرطان واژن و گاهی رحم و پستان را باعث می شود چون این دارو از راه واژن هم جذب می شود. مسئله مهمتری که در سنین قبل از یائسگی اتفاق می افتد که اکثرا با بی میلی جنسی نیز همراه است دلایل متعدد دیگری دارد که آن وقت پزشک زنان مجرب یا سکسولوژیست باید آن را درمان کند.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +