The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

حرکت های زیاد جنین، خطرناک است؟

سوال مخاطب:

هفته بیست و ششم بارداری هستم و چند روزی است که حرکات جنین خیلی زیاد شده است آیا این موضوع نگران کننده است؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

کم یا زیاد شدن حرکت جنین اگر کوتاه مدت باشد و زیاد اتفاق نیفتد امری طبیعی است چون جنین در داخل رحم مرتبا تغییر وضعیت می دهد به خصوص اگر مادر دچار اضطراب و یا درگیری های عصبی باشد این حرکات تشدید می یابند ولی در مواقعی که طولانی می شود حتما باید پزشک خود را در جریان بگذارید تا با انجام سونوگرافی داپلر مقدار گردش خون جفت بررسی شود و در عین حال سونوگرافی بیوفیزیکال نیز انجام شود که سلامت جنین روشن می شود اینکه اکثرا کمبود حرکت جنین یا افزایش آن را به چرخش بند ناف دور گردن جنین ارتباط می دهند نادرست است.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +