The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

خونریزی از پشت جفت خطرناک است؟

سوال مخاطب:

آیا خونریزی از پشت جفت در هفته دوازدهم بارداری خطرناک بوده و به جنین آسیب می رساند؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

معمولا خونریزی در پشت جفت در هر مرحله ای که باشد مقدار کم آن خطری ندارد ولی اگر زیاد باشد به طوری که 3/1 از سطح جفت را از رحم جدا کند خطر کمی رشد جنین به خاطر نرسیدن خون کافی به وی و یا حتی مرگ جنین وجود دارد گاهی خون از واژن خارج می شود و اگر قهوه ای تیره باشد که نشان دهنده خون قدیمی است نه تنها خطری ندارد بلکه مفید نیز می تواند باشد ولی اگر قرمز روشن باشد نشان دهنده خونریزی تازه است که در هر صورت باید به پزشک خود اطلاع دهید. زمانی نیز با درد شدید همراه است که ممکن است موجب زایمان زودرس شود.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

 

منبع: نی نی +