The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

هماتوم (خون پشت جفت) با خونریزی کم در بارداری، خطرناک است؟

سوال مخاطب:

هفته دهم بارداری هستم و هفته گذشته خونریزی خفیفی داشتم. در سونوگرافی یک هماتوم کوچک دیده شد آیا این موضوع خطرناک است و احتمال سقط وجود دارد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

چنانچه در همین حد متوقف شود خطری ندارد ولی اکثرا به مرور زیاد می شود که آن گاه اگر سطح جفتی بیش از یک سوم کنده شود جنین می میرد و برای این که در همان حد متوقف شود باید حتما مدتی استراحت و داروهای شل کننده رحم زیر نظر پزشکتان مصرف کنید تا ادامه نیابد نکته مهم این که اگر خونریزی یا لکه بینی قرمز روشن باشد نشان دهنده خونریزی جدید است به خصوص اگر با درد نیز همراه باشد ولی خون تیره نشان دهنده خون قدیمی است که خروج آن به حاملگی نه تنها صدمه نمی زند بلکه برای رشد جنین بهتر است.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

 

منبع: نی نی +