The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

تنبلی تخمدان و پریود نامنظم بعد از سقط ،احتمال بارداری مجدد وجوددارد؟

سوال مخاطب:

سال گذشته سابقه سقط به دلیل عدم طپش قلب جنین دارم. متوجه شدم تنبلی تخمدان دارم و عادت ماهانه من نامنظم است آیا امکان باردار شدن برای من وجود دارد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

تنبلی تخمدان که در واقع یک اصطلاح عامیانه است وقتی مطرح می شود که تخمک گذاری و حاملگی رخ نمی دهد که با تحریک تخمک گذاری با داروهای مخصوص می توان این مشکل را برطرف نمود ولی وقتی که حاملگی ایجاد شد دیگر تنبلی تخمدان مفهومی ندارد. چون نداشتن قلب و یا میسد آبورشن و عدم رشد جنین دلایل دیگری دارد که شایعترین آن امروزه در ایران مربوط به اسپرم مرد است و باید با آزمایش مشخص شود و در صورت وجود، درمان طبی یا جراحی لازم انجام شود تا در حاملگی های بعدی تکرار نشود.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

 

منبع: نی نی +