The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

مراقبت های لازم برای پایین بودن جفت چیست؟

سوال مخاطب:

در صورت پایین بودن جفت چه مراقبت های خاصی لازم و ضروری است؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

پایین بودن جفت درجاتی دارد که شایعترین آن پایین بودن جفت تا دهانه داخل رحم است که آن را Low.Lying می گویند. این حالت در اوایل حاملگی شایع است گاهی هم ممکن است با لکه بینی همراه باشد و تا آخر حاملگی به بالا کشیده می شود و تا90% شانس حاملگی طبیعی را دارند نوع دوم که دهانه رحم را می پوشاند و خطرناک تر است و بالاخره نوع سوم که کاملا دهانه رحم پوشانده شده و به سانترال یا مرکزی معروف است این نوع از همه خطرناک تر است و اکثرا منجر به زایمان زودرس می شود ولی خوشبختانه خیلی شایع نیست در تمامی این موارد استراحت نسبی یا مطلق بر حسب نوع آن مصرف داروهای شل کننده رحم مثل پروژسترون ها، ایزوکسوپورین و عصبانی نشدن و نداشتن مقاربت و عدم مسافرت و رانندگی... تا حدود زیادی می تواند از کندگی و بروز خونریزی جلوگیری نماید. این بیماران باید به شدت مورد مراقبت پزشک باشند و در صورت بروز خونریزی بستری شدن در بیمارستان ضروری است.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +