The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا مصرف ویتامین E ، C و سلنیم برای تقویت اسپرم ها موثر است؟

سوال مخاطب:

آیا مصرف قرص سلنیم، ویتامینE،C برای افزایش تحرک و جهش اسپرم ها مفید و موثر است؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

  

کمی تحرک اسپرم دلایل مختلف دارند که شایعترین آن وجود واریکوسل یا واریس در بیضه است همچنین مشکلات شغلی و کسانی که در مقابل تنور نانوایی، کاشی پزی... کار می کنند و گاهی هم مربوط به تغذیه، آلودگی هوا، امواج صوتی، اعتیاد به سیگار، تریاک و حتی استرس های شدید و مداوم و زمانی نیز مربوط به مشکلات هورمونی است. بنابراین ابتدا باید علت کمی تحرک پیدا شود بعد درمان مناسب انجام شود که گاهی نیز در واریس بیضه عمل جراحی ضروری است. و با مصرف چند قرص ویتامین E، C و سلنیم حرکت نطفه اصلاح نمی شود.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +