The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

کنده شدن (جدا شدگی) جفت در بارداری، استرحت مطلق کارساز است؟

سوال مخاطب:

اگر جدا شدگی جفت از دیواره رحم خفیف باشد می توان با استرحت مطلق آن را کنترل کرد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

  

جداشدگی جفت بیشتر در بیمارانی که جفت آن ها پایین قرار دارد و یا فشارخون بالا دارند و یا فیبروم در داخل رحم وجود دارد اتفاق می افتد و چنانچه مقدار آن کم باشد خطری ندارد تا جایی که 3/1 از سطح جفت کنده نشود به جنین صدمه نمی زند ولی اگر شدید و بیشتر باشد قطعا باعث مرگ جنین یا حداقل کاهش رشد و وزن آن می شود بنابراین استراحت مطلق هم به تنهایی کافی نیست و باید از داروهای شل کننده رحم مثل پروژسترون ها، ایزوکسوپورین، گاهی آرام بخش یا اصلاح فشار خون اگر بالا است نیز کمک گرفته شود.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +