The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا قرص روکین برای جلوگیری از بارداری مناسب است؟

سوال مخاطب:

آیا مصرف قرص روکین برای جلوگیری از بارداری مناسب است؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

  

قرص روکین مشابه یاسمین است که چند سالی تولید و به بازار عرضه شده است و یکی از کم ضررترین قرص های ضد بارداری است به خصوص برای کسانی که خونریزی ماهیانه شان زیاد باشد یک روش درمانی نیز به حساب می آید. اما مشابه یاسمین از کشورهای دیگر نظیر چین، هند، بنگلادش نیز با نام یاسمین ساخته می شود که مطلقا کیفیت مناسبی ندارد بنابراین یاسمین اصل که آلمانی است از همه مطمئن تر می باشد در غیر این صورت روکین از بقیه بهتر است.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +