The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا چاقی در مردان بر کیفیت اسپرم یا میزان تحرک آن تاثیر می گذارد؟

سوال مخاطب:

آیا چاقی در مردان بر کیفیت اسپرم یا میزان تحرک آن تاثیر می گذارد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

  

چاقی در مردها در بیشتر موارد ممکن است هورمونی باشد، شکی نیست در این حالت روی سلامت نطفه تاثیر می گذارد و گاهی نیز چاقی مفرط باعث ایجاد واریس در بیضه ها می شود که در این حالت حرکت نطفه نقصان می یابد که با جراحی واریکوسل یا اصلاح واریس به خصوص در طرف چپ بهبود می یابد. ضمنا چاقی در خانم ها نیز تا حدی شانس حاملگی را کاهش می دهد در این موارد ابتدا باید مقداری از وزن اضافی را پایین آورد بعد اقدام به بارداری کرد.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +