The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

شکل و حرکت نرمال اسپرم اما تعداد کم، بارداری اتفاق می افتد؟

سوال مخاطب:

اگر شکل و حرکت اسپرم ها نرمال باشد اما تعداد آن ها از حالت طبیعی کمتر باشد بارداری اتفاق می افتد؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

 

در چنین مواقعی باید PCT یا تست بعد از نزدیکی انجام شود تا دقیقا معین شود که نطفه برای باروری کافی است یا نه این تست روز 14 قاعدگی یعنی زمان تخمک گذاری انجام می شود و عمل نزدیکی انجام شده و 3 تا 8 ساعت بعد از نزدیکی به آزمایشگاه مراجعه نمود تا این آزمایش انجام شود. چنانچه در این تست اسپرم کافی که حداقل باید 15 اسپرم زنده، فعال، سالم باشد دیده نشود باید همسر شما درمان شود در غیر این صورت اثر منفی روی بارداری ندارد. 

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +