The chronograph is started when the event is seen and stopped when it is heard. The chronograph seconds hand indicates the distance from the event on the telemetric scale. Telemeter: on account of most replica watches using a telemeter scale, best rolex replica Three different views from three different continents on the finalists in the Chronograph category at this years Grand Prix d . Audemars Piguet Replica Uk omegasphereco uk.

آیا سردرد و استفراغ شدید ارتباطی با پارگی کیسه آب دارد؟

سوال مخاطب:

من یک زایمان زودرس داشتم و علت آن پارگی کیسه آب بود و قبل از آن سردرد و استفراغ شدید داشتم آیا این موارد باعث پارگی کیسه آب شده اند؟

 

پاسخ کارشناس:

دکتر آرین (جراح و متخصص زنان،زایمان و نازایی)

  

در شرایط عادی سردرد مطلقا و استفراغ شدید به ندرت باعث پارگی کیسه آب می شود، به شرطی که دهانه رحم نازک و کوتاه باشد بنابراین باید علت دیگری را برای پارگی کیسه آب جستجو کرد چون چندین علت برای این امر وجود دارد که شایعترین آن ها شلی و کوتاهی دهانه رحم، حاملگی با فیبروم، حاملگی در رحم تیغ دار یا رحم های کوچک، عفونت در هر نقطه از بدن به خصوص در واژن ... می باشند.

 

موضوعاتی که در این بخش مشاهده می کنید سوالاتی است که توسط مخاطبان نی نی پلاس مطرح شده و توسط پزشکان متخصص و ماما هایی که با این مجموعه همکاری می کنند پاسخ داده شده است.

شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به مادران دیگر كمك كنید، زیرا مشكل شما ممكن است مشكل دیگر مادران نیز باشد.

 

مطالب بیشتر:

 

منبع: نی نی +